Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: Evelien op september 30, 2018, 09:32:42 am

Titel: Even voorstellen
Bericht door: Evelien op september 30, 2018, 09:32:42 am
Hallo,

Ik ben Evelien en ik woon in het Gentse. Na 15 jaar van pijn en vele onderzoeken is 3 jaar geleden bij mij de diagnose van polyartrose en fybromyalgie gesteld. Ik ben hiervoor in behandeling in de pijnkliniek. Toch wordt ik in de medische wereld nog altijd met veel sceptisme bekeken. Deze zomer maakte ik een zware val en had veel pijn  in mijn schouder. Toen ik hiermee naar de spoedopname ging weigerde men daar foto's te nemen. " mevrouw u gaat naar de pijnkliniek, dan hebt ge pijnstillers in huis . Neem die maar! " Bij later onderzoek bleek in mijn schouder een grote barst te zitten.  Ik vrees dat er in dit forum nog wel mensen zoiets hebben meegemaakt. Ik denk dat we elkaar daarin moeten steunen. Bedankt iedereen !
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: admin op september 30, 2018, 09:42:17 am
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif)
Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Marcel op september 30, 2018, 11:29:33 am
.
Hallo Evelien.

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: franita op september 30, 2018, 02:10:36 pm
 {[}  hartelijk welkom  hier   :smileys_for_all2:
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Evelien op september 30, 2018, 04:34:07 pm
Danku !!!
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Happy op september 30, 2018, 04:35:55 pm
 :tekst_smile4:
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: ismelien op september 30, 2018, 07:10:56 pm
Hallo Evelien,

(https://i.pinimg.com/564x/42/35/bf/4235bfccfc6ec6bac22f820b7a80b47d.jpg) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

"Leer er maar mee leven" is een cliché dat vele pijnpatiënten te horen krijgen maar hoe dat moet, kan niemand zeggen.  Het is een proces van vallen en opstaan; de ervaring van anderen kan inspirerend werken en een wegwijzertje zijn op je eigen weg.

Dit forum bevat een schat aan informatie over veel aandoeningen en behandelingen. Er is een apart subforum over Fibromyalgie (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?board=16.0) en ook één over Schouderproblemen (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?board=64.0).

Je kan best een eigen topic aanmaken waar je dan alles kwijt kan : je eigen ervaringen, vragen, bedenkingen….
Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.


Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons  virtuele praatcafeetje (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?topic=10569.0) wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Elke week wordt een nieuw praatcafeetje geopend en na een poosje worden deze praatcafeetjes verplaatst naar  het archief.   Dat is één van de redenen waarom medische onderwerpen  best in de specifieke subfora worden geplaatst.
 

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.


Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

In elk geval  bedankt voor je  voorstelling en het vertrouwen dat je ons geeft.

Veel goede moed.

Van harte,
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: melissa op januari 05, 2019, 01:58:55 pm
Welkom hier , hoop dat je een beetje je weg heb gevonden hier