Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: walter215 op mei 05, 2019, 09:59:20 pm

Titel: Even voorstellen
Bericht door: walter215 op mei 05, 2019, 09:59:20 pm
Ik ben een man en 72 jaar oud. Getrouwd, 1 zoon en twee kleinkinderen. De oorzaak van mijn probleem is een levensbedreigend arbeidsongeval uit 1991.
Ik was toen voor 54% verbrand in de 3de graad, breuken, milt gescheurd, gehoor beschadigd. Rond 2006 is de pijn begonnen en ben ik ook gestart met pijnstillers. Zoals de meesten waarschijnlijk met paracetamol en sinds 2008 tramadol. De situatie is nu zo dat tramadol mij ook niet meer helpt. Ik ben al 2,5 jaar patiënt in de pijnkliniek van het UZA en hoewel iedereen daar probeert te helpen ben ik eigenlijk nog geen stap vooruit gegaan. De diagnose staat nu al een tijdje op polyneurophatie en bindweefsel schade.
Ik heb ook nog hobby's, alhoewel al een stuk van mijn sociaal leven is verdwenen, zoals lezen, muziek beluisteren (klassiek), in de tuin bezig zijn en zo ver het nog gaat video.
Ik heb mij ingeschreven op het forum om van via overeenstemmende mensen aan meer informatie te komen.
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Irene op mei 06, 2019, 06:15:23 am
Welkom Walter  _2_11_
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: admin op mei 06, 2019, 07:45:11 am
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif)
Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: pitoe op mei 06, 2019, 11:53:58 am
Dag Walter,

Welkom op het forum!
Neem rustig je tijd om alles wat te verkennen hier, je mag ook altijd eens langskomen hier in ons virtueel praatcafeetje.
Heel erg veel sterkte gewenst!!
                                     -57_

Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Happy op mei 06, 2019, 04:37:13 pm
 :tekst_smile4:
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: mia op mei 06, 2019, 04:38:50 pm
Ook van mij welkom
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: Marcel op mei 07, 2019, 11:36:29 am
Hallo Walter.

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: ismelien op mei 07, 2019, 08:23:32 pm
Hallo Walter,

(https://i.pinimg.com/236x/00/13/f1/0013f1b2b4c9c53f5ab44cad4974f931.jpg) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

"Leer er maar mee leven" is een cliché dat vele pijnpatiënten te horen krijgen maar hoe dat moet, kan niemand zeggen.  Het is een proces van vallen en opstaan; de ervaring van anderen kan inspirerend werken en een wegwijzertje zijn op je eigen weg.

Dit forum bevat een schat aan informatie over veel aandoeningen en behandelingen. Er is een apart subforum Zenuwpijnen (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?board=88.0), al is polyneuropathie nog ruimer.

Je kan best een eigen topic aanmaken   waar je dan alles kwijt kan : je eigen ervaringen, vragen, bedenkingen….
Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.


Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?topic=11005.0) wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Elke week wordt een nieuw praatcafeetje geopend en na een poosje worden deze praatcafeetjes verplaatst naar  het archief.   Dat is één van de redenen waarom medische onderwerpen  best in de specifieke subfora worden geplaatst.
 

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.


Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

In elk geval  bedankt voor je  voorstelling en het vertrouwen dat je ons geeft.

Veel goede moed.

Van harte.
Titel: Re: Even voorstellen
Bericht door: melissa op mei 08, 2019, 02:30:15 pm
Welkom man... ik zelf ben ook X brandwond patient of laten we liever zegen overlevend

met andere dingen er bij...

wees welkom en ga u rustig inlezen op het forum...

maar voel u vrij en welkom...

Groetjes uit midden Nederland