Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: nancy op februari 01, 2005, 04:23:06 pm

Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: nancy op februari 01, 2005, 04:23:06 pm
:oops: Hallo ik ben Nancy, en dansen was mijn leven. Al 44 jaar doe ik klassiek ballet, eerst als studente dan danseres en tot vorig jaar september lerares ballet. Nu ik spasmo en fibro heb mag ik het dansen wel vergeten. Het is raar hoe een lichaam van iemand zo vlug kan aftakelen, op zo'n korte tijd. Het heeft wel een tijd geduurd voor ik kon zeggen dat ik chronisch ziek ben ,en dat ik moet leven met pijn. Gelukkig heb ik een lieve man en dochter die mij proberen te steunen. groetjes Nancy
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: Marcel op februari 01, 2005, 05:58:25 pm
Hallo Nancy.

Ook al is het niet wat je wenste
toch heet ik je
Hartelijk welkom op ons ? ?t Lichtpuntje.?

De enige plaats waar voor al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep, echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: ismelien op februari 01, 2005, 06:03:50 pm
Welkom Nancy,

Op dit forum en natuurlijk ook forum 2 kan je terecht met alle pijn, alle verdriet maar ook alle vreugde.  Net als de meesten van ons, kan je het moeilijk geloven dat een lichaam je zo in de steek kan laten.  Maar het is nu zo en we kunnen er met de steun van elkaar alleen proberen het beste van te maken.

Veel sterkte!
Ismelien
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: hilde op februari 01, 2005, 06:22:55 pm
Dag Nancy,
Welkom hier op het forum 2, je gaat jou hier wel vlug thuis voelen. Ik begrijp jou, ook voor ik ziek werd deed ik jazz balet. Niet proffesioneel he,maar het deed toch ook pijn als ik moest stoppen. Bij jou is het nog moeilijker jij bent proffesioneel, en het was jou broodwinning.
Nancy veel moed en sterkte.
Groetjes Hilde.
(http://plaatjessite.mine.nu/nanda/welkom/welkom17.gif)
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: Joke op februari 01, 2005, 07:22:57 pm
Hoi Nancy,

Van harte welkom op dit forum.
We delen lief en leed en proberen elkaar
te steunen waar we maar kunnen.
Je zal je vast snel thuis voelen
hier op dit forum.
Wel erg jammer dat je je hobby
en je werk op deze manier kwijt raakt.
Kan er geen oplossing gevonden worden
zodat je toch gedeeltelijk kan werken
in de dans zonder dat je teveel van
je lichaam vraagt? Ik hoop het van harte!

Liefs,
Joke
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: anita op februari 01, 2005, 11:53:51 pm
Hallo Nancy

Wat jammer dat je zon mooie job en hobby moet opgeven.
Bah vind het heel erg wat Fibro met een mens doet.
IK wil je hier heel welkom heten al had je beter hier niet te hoeven komen zoeken.
Ik hoop dat je wat steun vind hier.
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: hilde op februari 02, 2005, 08:29:32 am
Dag Nancy,
Je gaat jou computer wel vlug gewoon worden hoor, alle begin is moeilijk. Maar eigenlijk valt dat goed mee hoor.
Nog veel computer plezier.
Groetjes Hilde.
(http://www.flip-logtenberg.net/poohfiguren/ph83.gif)
Titel: ik kan het niet geloven!!!!!!!!!
Bericht door: anita op februari 03, 2005, 01:59:59 am
Hallo Nancy

Doe maar op je gemak hoor, en als je iets niet goed weet vragen staat vrij. Zet het hier maar neer vele mensen zullen je hier proberen te helpen.
Titel: welkom
Bericht door: Greet.DL. op februari 03, 2005, 12:38:03 pm
Dag Nancy hartelijk welkom op ons forum,ik hoop dat je vlug je weg zult vinden...Je pijn en ziekte aanvaarden is niet makkelijk en gaat niet over ??n dag ijs,ik ben nu zeven jaar thuis en soms ist het nog moeilijk voor me ,maar ik weet dat het nu eenmaal zo is en dan zoek je andere dingen die je in de plaats kan doen,het lichtpuntje is er ??n van ,maar je kunt nog heel veel doen,niet opgeven en als je behoefte hebt om te mailen,mag ALTIJD bij ons,groetjes Greet(http://members.rott.chello.nl/h.vanwitzenburg1/welcom/welcome1.gif)