Chronische Pijn Forum
Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: Kenza op februari 11, 2007, 07:30:51 pm
-
Hallo,
Ik ben Kenza en moeder van 2 dochtertjes. Ik ben 32 jaar en heb HMS (hypermobiliteitssyndroom) hierdoor heb ik te maken met chronische pijn al 9 jaar lang in mijn linker schouder. Ik heb alles voorzover ik weet doorlopen. Ben geeindigd in Heliomare waar ook hun mij vertelde niets voor me te kunnen betekennen.
Aangezien ik het effe niet meer weet.... nou ja, ik dacht laat ik hier eens kijken. Ik ken geen mensen met chronische pijn. Ik kan me voorstellen dat het me wat sterkt...
Liefs kenza
-
van harte welkom kenza (2_13_)
-
(!)
-
hallo kenza
(!)
groetjes (_019)
-
_2_11_ Kenza,groetjes diertje
-
kenza (2_17_) hier kan je met al je vragen terecht maar je kan ook leuke dingen bepraten... lief en leed wordt hier gemixt.. kom dus maar af en bekijk alles ne keer.... heb je vragen of steun nodig.... laat maar komen... welkom bij ons forum... greet {%}
-
Kenza,
van harte welkom hier op't forum! Hopelijk voel je je snel thuis.
Groetjes,
Katieke
-
Kenza,
Welkom bij het (_15) Hier kan je terecht met vragen, frustraties, pijn maar ook de vreugdevolle gebeurtenissen kan je hier kwijt. Je bent zeker niet de enige met pijn en er zijn hier op het forum nog een aantal mensen met jouw aandoening.
Veel _2_7
-
Hallo Kenza,
Hier nog een tragere, maar toch een
Hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”
De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.
Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
-
Woei wat een overweldigend welkom. Ik dacht kom laat ik eens kijken of er iemand mijn berichtje gelezen heb... maar dit had ik zeker niet verwacht.
Ik moet nog een beetje wennen aan hoe het forum went, dus dont shoot me, als ik iets verkeerds neer zet.
Ik ga vanavond eens een beetje inlezen enzo. Nu eerst maar eens eten maken want onze maagjes knorren.
Nog maals ontzettend bedankt voor jullie warm onthaal! (_21-)
-
kenza als het ergens op een verkeerde plek komt te staan zal etje of guido het wel verzetten naar de juiste plek.. je zult rap genoeg je plekje vinden... gewoon elke dag even komen kijken ,greet.... zo rap schieten we niemand neer hoor
-
Dag Kenza,
Hier nog een late vogel,
Liever laat dan nooit, welkom op het forum.
Ik heb net zoals jij HMS, vervelend he. Bij mij zit het op mijn knieen waar door stappen moeilijk gaat. Ik kan alleen maar stappen met een apparaat op maat, en aan mijn andere knie een brace. HMS geeft veel beperkingen, en veel pijn, daar kan ik ook van mee spreken.
Ik wens jou veel sterkte.
Groetjes Hilde. (!)