Chronische Pijn Forum
Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: twinkle anita op maart 30, 2005, 06:12:07 pm
-
Hallo allemaal,
mogelijk kennen de meeste mensen mij hier wel van het forum 1 maar voor degene die mij nog niet kennen,
ik ben anita 46 jaar oud, getrouwd en twee kinderen uit eerste huwlijk.
ik heb sinds mijn twintig jaar last van artrose wat is begonnen in knie links, daarna mijn heupen en mijn nek en schouder, en nu ook mijn rug.
daarnaast heb ik nog post traumatische dystrofie wat ze hier sudec noemen, beide handen en polsen en linkervoet..dus een vrij lastige combinatie..omdat men voor artrose juist in beweging zou moeten zijn maar voor de dystrofie heb je meer rust nodig...dit maakt het dus erg moeilijk om een juiste balans te vinden en gaat dat dus ook elke dag de mist in.
hoop hier dus ook mensen tegen te komen die ongeveer hetzelfde hebben om ervaringen te delen over medicatie en dergelijke.
lieve groetjes, Twinkle anita
-
Dag Anita,
Welkom op het forum 2, ik ken jou wel van het forum 1. Je gaat jou hier ook wel vlug thuis voelen.
(http://plaatjessite.mine.nu/nanda/welkom/welkom/welkom14.gif)
-
Hallo Twinkle Anita.
Ook van mij een
"Hartelijk welkom"
op Forum 2.
Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
-
Hallo Naamgenootje van harte hier ook welkom.
(http://plaatjessite.mine.nu/nanda/welkom/a-welkom9.gif)
-
Van harte welkom Twinkle Anita,
Hopelijk voel je je hier vlug thuis en ontmoeten we elkaar nog op het Sudeck forum om ervaringen uit te wisselen.
Groetjes van een lotgenootje,
Nieke
-
hoi anita,
welkom op forum 2.
groetjes
-
Hoi Anita,
Welkom op forum 2. Zoals je ondertussen misschien al gemerkt hebt, is hier een forum voor sudeck. Zo kan ons groepje stilaan groeien. "Hoe meer zielen, hoe meer vreugde" zeggen we hier in Belgi?.
Ismelien