Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: knorretje op februari 24, 2008, 07:42:01 pm

Titel: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: knorretje op februari 24, 2008, 07:42:01 pm
hallo
ik ben Ilse en ik heb nu 16 jaar fibromyalgie en 5 jaar cvs.
Mijn omgeving heeft daar niet direct begrip voor,dus probeer ik het zoveel mogelijk voor mezelf te houden.
Ik werk nog wel,maar heb het de laatste jaren er erg moeilijk mee om mij sterk te houden en de pijn te verdragen.
Ik moet telkens wanneer ik dan vrij ben zoveel mogelijk proberen te recupereren om gaande te blijven met als gevolg dat mijn vrije tijd niet meer zo dikwijls gevuld wordt met leuke dingen.
Ik heb een groot voordeel,het lachen vergaat me bijna nooit.
Ik kan mij aan kleine dingen optrekken en er van genieten.

Voila
dat ben ik zo een beetje
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: Marcel op februari 24, 2008, 07:43:30 pm
Hallo Ilse,

Hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: an op februari 24, 2008, 07:56:33 pm
Hallo Ilse,

(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/da30bd7c9a.gif) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/da30bd7c9a.gif)

Lieve groeten An
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: ingrid61 op februari 24, 2008, 08:04:06 pm
dag ilse
welkom op het forum
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: pitoe op februari 24, 2008, 08:33:01 pm
Hallo Ilse,

Ook van mij welkom op het forum!!
Ik vind het fijn dat je ondanks je pijn en ongemakken zo positief in het leven staat.

groetjes!!  (_21-)
                             (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/184a5e3134.gif) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/184a5e3134.gif)
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: admin op februari 24, 2008, 09:34:15 pm
(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/990fba12df.png) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/990fba12df.png)
(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/4fc9e129fc.png) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/4fc9e129fc.png)
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: Xany op februari 24, 2008, 09:49:02 pm
Welkom Ilse op het forum  ((')
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: Katieke op februari 25, 2008, 10:50:00 am
Ilse,
van harte welkom op het forum!
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: pruts op februari 25, 2008, 03:17:59 pm
Dag Ilse,

Ook ik wens jou welkom op ons forum.
Inderdaad, lachen is en blijft gezond hoewel het soms moeilijk gaat.
Hopelijk vind je hier je weg en kan je zo je pijn een beetje wegschrijven.

Dikke Knuffels,
Prutske
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: ismelien op februari 25, 2008, 04:18:18 pm
Ilse,

(http://alyssa.knuffelt.nl/homepage/show/977494.gif) op dit forum.   Hier hoef je echt niet alles voor jezelf te houden.  Hier wordt je wel ernstig genomen en zal niemand je een "zeur" vinden.  Dus je kan hier terecht met vragen, pijn, frustraties, om eens stoom af te laten.  Maar ook voor een  (_28_) kan je hier terecht.  In het praatcafé wordt er over vanalles en nog wat gepraat.  Van harte,
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: hilde op februari 26, 2008, 08:54:25 am
Dag Ilse,
Welkom op het forum. Ik begrijp jou heel goed, werken als pijnpatient is heel zwaar, ik onder vindt dat zelf ook. Ik werk ook nog, al is het maar 27 uren in de week, het is zwaar. En het is zoals je zegt, de rest van de tijd probeer ik ook zoveel mogelijk te rusten.
Groetjes Hilde.
 _2_11_ (2_17_) (2_19_) (2_13_)
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: pat op februari 27, 2008, 10:30:14 am
hoi
  '1 welkom op het forum
mvg pat _2_7
Titel: Re: hallo,ik ben hier nieuw
Bericht door: voorzitter op maart 14, 2008, 08:11:28 pm
Beste,


Ik vind het bijzonder fijn om je te mogen verwelkomen in onze patiëntenvereniging.

We hopen dat we door middel van deze website je een dienst kunnen bewijzen.

Maar vergeet niet dat wij méér willen zijn dan dit forum.

Mocht je in de mogelijkheid zijn, dan zou het enorm fijn zijn jullie te mogen ontmoeten tijdens een van onze samenkomsten ( kijk daarom ook eens naar ons programma voor 2008). Diegene onder jullie die dit al eens uitgeprobeerd hebben, zou ik willen vragen hierover te willen getuigen.

Ook lid worden is ten zeerste aan te bevelen.  Gewoonweg omdat je als lid ermee voor staat dat wij onze werking kunnen blijven aanbieden. Dat wil zeggen dit forum, deze website, onze samenkomsten met voordrachten, onze ontspannen lotgenotencontacten enz.

Maar ook wil een ruim aantal leden zeggen dat wij inzake het gezondheidsbeleid meer gewicht in de schaal kunnen leggen.

Ik wens je alvast van harte WELKOM bij ’t Lichtpuntje en de Vlaamse Pijnliga.


Groet,    Leon Verwimp, voorzitter.