Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: debbym op april 15, 2008, 07:51:36 pm

Titel: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: debbym op april 15, 2008, 07:51:36 pm
Hallo Allemaal,
Wat heerlijk om mijn pijn te kunnen delen.
Ongeveer een jaar of 5 geleden reed er een electrische pompwagen over mijn voet en sindsdien is het allemaal mis. Ik had heel veel pijn in mijn gips en toen dit na 1 week verwijderd werd zag de wond die ik had helemaal zwart en ik kon er niet aankomen. Dit was het begin van posttraumatische dystrofie. Weet iemand hier of je daar ooit nog vanaf komt?
Ik heb nu van de pijn poly een tens gekregen en van mijn huisarts de creme super White stuff OTC is hier iemand bekent mee? Ik zit nog met zoveel pijn, de creme helpt wel voor de nacht en de tens helpt alleen als ik het de heledag aan laat staan.
Ik hoop dat ik wat van jullie kan leren om een beetje beter met mijn pijn om te gaan.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: ingrid61 op april 15, 2008, 07:54:41 pm
welkom op het forum!!!! -57_
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: pitoe op april 15, 2008, 08:40:03 pm
Hallokes,

Ook vanwege mij van harte welkom hier op het forum.
Je gaat hier zeker en vast je ervaringen kunnen delen met lotgenootjes en antwoord vinden op al je vragen.

Vriendelijke groetjes!!
                                 url=http://www.gratisforum.be[/foto/uploads/e2770274a1.gif](http://www.gratisforum.be/foto/uploads/e2770274a1.gif)[/url]
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: admin op april 15, 2008, 09:00:21 pm
(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/990fba12df.png) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/990fba12df.png)
(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/4fc9e129fc.png) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/4fc9e129fc.png)
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: an op april 16, 2008, 06:13:22 am
Hallo Debby,

(http://www.gratisforum.be/foto/uploads/7665472637.gif) (http://www.gratisforum.be/foto/uploads/7665472637.gif)

op dit forum !!!

Lieve groeten An
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: ismelien op april 16, 2008, 03:31:07 pm
Debby,
(http://alyssa.knuffelt.nl/homepage/show/831184.gif) op dit forum.  Je bent zeker niet de enige op dit forum met PD. Zoals Marleen al aanraadde, kan je best gaan lezen in de rubriek Sudeck.  Als je nog vragen hebt, stel je ze best in dat topic. 
Maar je kan op dit forum terecht met vragen, frustraties, pijn of gewoon om eens stoom af te laten. Ook voor een lach ben je hier aan het juiste adres.  Kom ook een keer langs in het praatcafé waar er over vanalles en nog wat gebabbeld wordt.
Ik hoop  dat je je hier snel thuisvoelt.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: Katieke op april 16, 2008, 04:10:40 pm
Debby,
van harte welkom op het forum!
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: Marcel op april 24, 2008, 11:12:34 pm
Hallo Debbym,

Wel rijkelijk te laat maar toch een
hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: pruts op april 25, 2008, 05:47:05 am
Ik wil jou ook hartelijk welkom heten op ons fourm Wendy! (2_17_)

Dikke Knuffels,
Prutske
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: hilde op april 29, 2008, 01:04:28 pm
Dag Debby,
Welkom op het forum.
Groetjes Hilde.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: katootje op april 30, 2008, 04:00:42 pm
 (!)
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: voorzitter op mei 13, 2008, 09:22:12 pm
Beste  Debby,


Ik vind het bijzonder fijn om je te mogen verwelkomen in onze patiëntenvereniging.

We hopen dat we door middel van deze website je een dienst kunnen bewijzen.

Maar vergeet niet dat wij méér willen zijn dan dit forum.

Mocht je in de mogelijkheid zijn, dan zou het enorm fijn zijn jullie te mogen ontmoeten tijdens een van onze samenkomsten ( kijk daarom ook eens naar ons programma voor 2008). Diegene onder jullie die dit al eens uitgeprobeerd hebben, zou ik willen vragen hierover te willen getuigen.

Ook lid worden is ten zeerste aan te bevelen.  Gewoonweg omdat je als lid ermee voor staat dat wij onze werking kunnen blijven aanbieden. Dat wil zeggen dit forum, deze website, onze samenkomsten met voordrachten, onze ontspannen lotgenotencontacten enz.

Maar ook wil een ruim aantal leden zeggen dat wij inzake het gezondheidsbeleid meer gewicht in de schaal kunnen leggen.


Ik wens je alvast van harte WELKOM bij ’t Lichtpuntje en de Vlaamse Pijnliga.


Groet,    Leon Verwimp, voorzitter.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: debbym op september 11, 2008, 01:53:33 pm
Dank jullie wel allemaal voor die lieve welkom. Ik ben sinds een jaar lid van De PD vereniging daar wordt veel aangedaan. Ik ben gelukkig van mijn tens af sinds ik de "super white stuff OTC" ook 4 x daags smeer. Ik ben nu bijna pijn vrij en hoop dat dit "zalfje" meer mensen kan helpen. Mijn dokter adviseerde eerst voor de nacht naast mijn tens omdat hij niet zeker was dat het zou werken. Er zit net zoals in DMSO creme veel MSM in wat weer tengoede komt van de zuurstof opname ofzo. Kan mij het ook schelen waardoor het werkt voor mij werkt het. Ik heb ook de pd vereniging geschreven dat dit mij zo goed heeft geholpen en nog doet. Zij hadden al meer reacties gehad op deze zalf en hebben mijn huisartr gemailt hoe hij aan dit middel kwam. Hij vertelde hen dat hij dit op een congres in Amerika had gezien met de resultaten en vond dat hij wat potten mee naar nederland moest halen en zodoende.
Nogmaals dank voor dit warme onthaal.
Groetjes Debby (_21-)
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: ismelien op september 11, 2008, 07:40:46 pm
Debby,

Heel fijn voor jou dat deze zalf zo goed helpt voor jou. Kan je deze zalf ondertussen al in Nederland of België krijgen?  Wel een gelukkig toeval dat jouw huisarts op dat congres in Amerika hoorde  over deze zalf en  jou ook kon bezorgen.  Voor vele patiënten in een beginstadium is dat zeker hoopvol nieuws.
Hopelijk blijft het nu verder goed met je gaan.  Dat wens ik je in ieder geval van harte toe. 
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: debbym op september 12, 2008, 08:20:47 pm
Ja het is best wel duur maar ik bestel 1 x per half jaar een grote fles en die rekening lever ik in bij mijn verzekering(menzis)(alternatieve genees middelen) en daar krijg ik dan 75% van terug dus al met al valt het wel mee.
Titel: Re: Hier ben ik dan toch mar mooi op terecht gekomen
Bericht door: admin op september 12, 2008, 10:40:21 pm
Losstaande van het feit of dit 'aangeprezen" produkt bij sommigen positieve resultaten zou/kan hebben, moet ik hierop ingrijpen omdat dit  bij nazicht, en terechte ontvangen opmerking, wel degelijk om verkoopspraktijken gaat, het adres waarmee poster ingeschreven is op dit forum is hetzelfde adres als het contaktadres van de firma die deze produkten verkoopt.

Vermits dit duidelijk beschreven staat in onze forumregels dat dit niet is toegestaan krijgt dit lid vanaf nu een gedeeltelijke ban van 6mnd waarbij hij/zij wel kan inloggen maar niets meer kan posten