Chronische Pijn Forum
Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: Joke op april 20, 2008, 10:23:01 pm
-
Hoi allemaal,
Het heeft even geduurd, maar we hebben weer internet!! Vanaf 17 januari zaten we zonder, dus kan je nagaan!
Voor de nieuwe leden: ik ben Joke, en 30 jaar en getrouwd met Marc en samen hebben we 2 kinderen, Maarten (in mei 2,5) en Anike (29 april alweer 1 jaar).
Ik heb last van fibro (zegge ze), sinds kort een licht versleten rechter knie waar een fysio hard zijn best voor doet om erger te voorkomen. En naast rugklachten rare en wazige gewrichtsklachten. Ik hou me staande met paracetamol, oefeningen en geen zin hebben om er bij na te denken, maar of dat nu nog voldoende is...
Anike is al bijna een jaar (en je zal merken dat ik het soms te vaak over de kinderen heb en spreek me daar vooral op aan, want ik wil dat alleen in één bepaald topic doen ,/). Maar even voor de vorm en om even wat tijd te winnen want ik ga zo pitten:
Ze heeft mogelijk glutenallergie en wordt op dit moment geconfronteerd met gluten en het lijkt goed te gaan. Ze moet nog ruim 2 maanden, dus hopen we er maar het beste van.
Ze loopt!! Sinds 2 april loopt ze helemaal los! Eigenlijk geen gezicht om een 72 cm lang poppetje los te zien lopen, hihi. En is enorm eigewijs (van wie zou ze het hebben?).
Maarten is sinds een paar weken op de peuterspeelzaal voor 2 ochtenden in de week en het gaat perfect daar! Wil vaak niet eens weg, hihi. Hij kan sinds kort tellen (1,2,4,5,8,9,10), is nog steeds gek op koken en helemaal gek op Anike zolang ze maar van zijn speelgoed af blijft.
Ik hoop nu ook wat meer tijd te kunnen nemen voor mezelf. De grootste dingen zijn in huis gedaan (zijn verhuisd), de tuin gaat Marc doen (met hulp natuurlijk) en verder bereiden we ons voor op Anike haar verjaardag.
Dikke knuffel en hopelijk gaat het me lukken om wat vaker langs te komen, maar pin me er niet op vast. De computer staat niet meer in de woonkamer, dus ga ik er niet meer dagelijks achter zitten, hihi.
Joke
-
He Joke,
Wat leuk om jou hier terug te mogen verwelkomen!
Kom maar wanneer het je past hoor.
Wat zijn jullie sloebers groot geworden? De tijd gaat snel he.
Kom ons maar regelmatig verwennen met de kapoenen streken van jullie rakkers.
Dikke Knuffel,
Prutske
-
Hallo Joke,
Fijn je hier weer te zien op het forum!!!
Kom gerust wanneer het jou past hoor ...
En ja die kleine spruiten worden snel groot he !!
Lieve groeten An
-
Joke,
leuk je hier weer te zien!
Kom gewoon wanneer het past.
En hier kan het antwoord vinden op mijn vraag hoe het met jullie gaat ondertussen.
Blijkbaar heel goed.
-
Hallo Joke,
Wederom een hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”
De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.
Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
-
hey Joke
kom er bij zou ik zeggen
en over kinderen babbelen , doe gerust hoor , dat is het liefste waar ik persoonlijk over spreek
dat zul je wel ondervinden .
(=_)
(2_19_)
groetjes Vera
-
Hallo Joke,
(http://alyssa.knuffelt.nl/homepage/show/974467.gif) terug. Ik heb je inderdaad al vaak gemist en me afgevraagd hoe de verhuis zou verlopen zijn. Maar nu ben je er weer en dat is het belangrijkste. Kom maar als het je lukt, we houden je plaatsje wel warm.
Praat gerust over de kinderen hoor. Er zijn hier genoeg mama's, oma's of opa's in spe, die graag jouw verhalen lezen. Het gaat allemaal zo snel: Maarten al naar de peuterspeelzaal en Anike alweer bijna een jaar. Ze is er wel vlug bij met lopen.
Nog veel succes en geluk in jullie nieuwe woning.
-
Hallo Joke, ook vanwege mij welkom terug!!
Schrijf gerust over je kids hoor, ik lees je verhalen graag!!
Lieve groetjes (_21-)
-
haha, dank voor jullie woordjes, doet me goed, echt waar!
Tja, de kleintjes groeien hard (net als hun haar trouwens, want Anike heeft nu halflang haar). Ze is idd erg vlug met lopen, nog 2 weken eerder dan Maarten deed.
Spannend met de confrontatie van gluten, dat wel en binnenkort zou ze ook weer op koemelk geconfronteerd moeten worden, maar hopelijk hoeft dat nog even niet.
Ik ben in ieder geval voorlopig in goede handen bij onze nieuwe huisarts. Helaas stopt ze er per 1 mei mee, dus das even afwachten, hè? De nieuwe fysio is ook erg goed en nu ook bij een podotherapeut vanwege mijn knie (en rug enzovoorts) en dat lijkt ook een goede te zijn. Hij vroeg in ieder geval verder dan alleen over de knieproblemen en das al heel wat.
Zo, ga binnenkort eens ergens aansluiten of een nieuw topic openen. Ben nog een beetje in de war van het één en ander aan mijn lijf.
Ga gauw onder de wol nu, dus snel tot schrijvens!
Joke
-
Dag Joke,
Welkom terug op het forum. Fijn dat het met de kids alles goed gaat.
Nog veel sterkte.
Groetjes Hilde.
-
hey joke
ben hier ook een hele tijd weggeweest ...
dus van mij ook welkom terug
-
Beste Joke,
Ik vind het bijzonder fijn om je TERUG te mogen verwelkomen in onze patiëntenvereniging.
We hopen dat we door middel van deze website je een dienst kunnen bewijzen.
Maar vergeet niet dat wij méér willen zijn dan dit forum.
Mocht je in de mogelijkheid zijn, dan zou het enorm fijn zijn jullie te mogen ontmoeten tijdens een van onze samenkomsten ( kijk daarom ook eens naar ons programma voor 2008). Diegene onder jullie die dit al eens uitgeprobeerd hebben, zou ik willen vragen hierover te willen getuigen.
Ook lid worden is ten zeerste aan te bevelen. Gewoonweg omdat je als lid ermee voor staat dat wij onze werking kunnen blijven aanbieden. Dat wil zeggen dit forum, deze website, onze samenkomsten met voordrachten, onze ontspannen lotgenotencontacten enz.
Maar ook wil een ruim aantal leden zeggen dat wij inzake het gezondheidsbeleid meer gewicht in de schaal kunnen leggen.
Ik wens je alvast van harte WELKOM bij ’t Lichtpuntje en de Vlaamse Pijnliga.
Groet, Leon Verwimp, voorzitter.
-
Zo, weer even een berichtje van mij.
Fijn en niet zo fijn helaas. Anike kan weer tegen koemelk!!!! Hiep, hiep hoeraa!!!
Voor mezelf minder fijn nieuws, nu toch een versleten (rechter)knie en als ik de linker zo voel moet ik oppassen.
Ik krijg er fysio en zooltjes voor, maar ze kunnen het alleen maar stopzetten, niet genezen.
Verder kan het zijn dat ik last heb van een glijdende wervel (de 10de?). Die verschuifd nogal eens en kan ik met pijn weer terugzetten, maar 24 uur per dag last van.
In ieder geval moet er een foto van gemaakt worden.
Het huis hier is tip top. De kinderziektes zijn er nog niet uit, maar met die warmte zijn we vaak bijna de hele dag buiten en das echt heerlijk. Nu nog iets aan de tuin doen, hihi.
Ik stop even...
Knuf,
joke
-
Joke,
Fijn om nog eens iets van jou te horen. Jammer dat het niet allemaal "goed" nieuws is. Dat Anike koemelk verdraagt, is natuurlijk wel heel belangrijk voor haar en voor jou.
Een versleten knie is wel erg op zo'n jonge leeftijd. Hopelijk kunnen de zooltjes en de fysio het vlug stabiliseren. Een glijdende wervel: die term had ik nog niet gehoord. Natuurlijk ken ik wel een wervel die verschuift. Het is heel pijnlijk en niet zo makkelijk te behandelen. Toch ((_/)) ik dat er na het nemen van de foto's een oplossing wordt gevonden die het je wat makkelijker maakt. Twee kleine kinderen zijn belastend voor de rug (en andere lichaamsdelen) van mama.
Positief is dat jullie nieuwe huis jullie bevalt. Het zal zeker een hele vooruitgang zijn nu de kinderen kunnen buitenspelen. Zo kunnen ze hun energie kwijt en meteen genieten van het buiten-zijn. En die tuin die komt wel in orde. Alles tegelijk is niet mogelijk he.
Nog het allerbeste.