Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: diazken op mei 06, 2009, 08:31:36 pm

Titel: chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: diazken op mei 06, 2009, 08:31:36 pm
hey,
Ik ben tamara en 27 jaar en ik kom me even voorstellen.
In november 2006 heb ik een auto ongeluk gehad (iemand achteraan ingereden)en sindsdien heb ik dagelijks hoofd-nek en schouderpijn. Ook hebben ze gezien op NMR na ongeval dat ik arnold-chiari syndroom heb,dit is een aangeboren afwijking maar had daar geen last van tot na het ongeluk dus zou het ongeluk een uitlokkende factor geweest zijn. Hieraan ben ik in mei 2007 geopereerd in de hoop dat dit mijn hoofdpijn wat zou verminderen maar dit was niet het geval maar de operatie was wel nodig.
Ik heb tot op de dag van vandaag nog dagelijks al die pijnen. Ik ben nu al een tijdje in behandeling en de pijnkliniek en hopelijk gaan ze me daar eindelijk eens kunnen helpen na al die tijd maar tot hiertoe is dat niet het geval want de moed is héél ver te zoeken!! Naast al die pijnen zijn er nog een aantal zaken bijgekomen die het er niet beter op maken. Ik ben nog jong en zit al geruime tijd thuis en dit is moeilijk want zou héél graag mijn werk weer doen al is het maar halftijds maar dit is zeker nog niet mogelijk!!!! Nog een geluk dat ik veel steun heb want ik zou het anders al lang opgegeven hebben!!!
Dit is zowat mijn verhaal in het kort.
Ik wens iedereen veel sterkte toe!

groetjes tamara 
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: admin op mei 06, 2009, 09:08:56 pm
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: nini_ingrid op mei 06, 2009, 09:55:48 pm
Welkom hier (2_19_)
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: JJ op mei 06, 2009, 10:08:00 pm
Welkom Tamara,

Kreeg zelf een auto ongeluk toen ik 29 was.
Eerste operatie was ook nodig. Bleef hoofdpijn houden. Waardoor ik op zoek ging naar een oplossing. => tweede operatie en hierdoor was de erge hoofdpijn weg.
Maar mijn nek is erg beschadigd, dus het zal altijd wel blijven pijn doen, mss is dat voor U niet het geval?

Lees en reageer op het forum, voor mij een echte hulp. Ook heel begripvol.

mvg JJ
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: meamli op mei 07, 2009, 11:07:50 am
hartelijk welkom op het forum

groetjes,
Anja/meamli
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: Ceepeetje op mei 07, 2009, 02:00:57 pm
Welkom Tamara,

Heel veel beterschap.

Verken alles op uw eigen ritme, het zijn allemaal fijne mensen hier.
We praten over de meest uiteenlopende zaken maar we begrijpen allemaal
van elkaar dat het dagelijks leven met pijn heel veel verandering met zich meebrengt.

Vele groeten, Chris
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: ismelien op mei 07, 2009, 04:18:59 pm
Tamara,

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/Animate.gif) op ons forum.  Je kan hier terecht met vragen, pijn, frustraties of gewoon om je verhaal eens te vertellen of stoom af te laten. Je wordt hier steeds ernstig genomen en je krijgt begrip dat je vaak elders niet krijgt.  We zijn er om mekaar te steunen.

Ook voor een  (_28_) zit je hier goed; het hoeft niet steeds kommer en kwel te zijn. Bovendien: lachen is nog steeds het beste medicijn.

Kom zeker ook eens langs in ons virtuele praatcafé. Er wordt daar over vanalles en nog wat gepraat.  Zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn  wat beter kennen. 

Verken het forum op je eigen tempo en als er vragen zijn, stel ze gerust. Er is altijd wel iemand die je verder kan helpen.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt. 
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: diazken op mei 11, 2009, 06:47:46 pm
hallo,

Ik wil iedereen bedanken voor de vele ondersteunende berichtjes. Dit is wat iemand af en toe eens nodig heeft van mensen die het begrijpen om dagelijks pijn te hebben en die het van harte menen.

bedankt en groetjes aan iedereen

Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: JJ op mei 14, 2009, 10:50:42 pm
Graag gedaan

chronische hoofd-en nekpijn na wiplash is iets erg, ken het.

mvg JJ
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: admin op mei 15, 2009, 03:35:06 pm
Er loopt op dit moment een uitnodiging tot deelname aan wetenschappelijke studie over chronische whiplash(klik even op de banner bovenaan het forum(of op www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm ) voor de details ervan
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: diazken op juli 26, 2009, 04:25:33 pm
Hallo iedereen,

Het is ondertussen al weer een tijdje geleden maar heb de laatste tijd héél moeilijk gehad en nu nog want de pijn wordt er niet beter op. Over twee weken hebben ze mij gezegd dat de last die ik heb voor altijd zal zijn en dat ze hun best gaan doen om medicatie te vinden die me toch wat zal helpen want tot hiertoe hebben ze dat nog niet gevonden. Nu heb ik nog een cyste in mijn ruggemerg die ze goed moeten opvolgen en moet ik om de 4 maand onder de scanner daarvoor. Door die cyste ziin er al zenuwbanen aangetast.
De moed is ver te zoeken!!

Groeten aan allen
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: hilde op juli 26, 2009, 08:26:30 pm
Dag Tamara,
Welkom op het forum.
Groetjes Hilde.
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: Marcel op augustus 01, 2009, 10:30:43 pm
Hallo Diasken,

Wel wat laat maar toch gemeend een
hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: franita op augustus 08, 2009, 06:09:55 pm
hallo
wat er ook bebeurt : de moed erin houden
(_24_)
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: annemie op augustus 08, 2009, 06:42:55 pm
Tamara,

eerst en vooral welkom op het forum.

De pijn die je omschrijft is niet niks he. Ik duim voor je dat er een middel komt waardoor je hoofdpijn toch wat dragelijker wordt.

Veel sterkte
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: diazken op augustus 09, 2009, 07:55:55 pm
Hallo iedereen,

Ik wil iedereen bedanken voor de ondersteunende woorden in deze héél moeilijke periode.

Goetjes aan iedereen en sterkte!
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: JJ op augustus 09, 2009, 08:56:20 pm
Hallo Diazken,

Wij willen je nog wel een beetje meer helpen, kom langs in het praatcafé of start een eigen topic of beide.
Wat mij raakt is dat je héél moeilijke periode typt. Doet me terugdenken aan mijn moeilijke periode. Depressie van nekpijn en de erge hoofdpijn waar ik het toen erg moeilijk mee had. Heb nu alleen pijn waar ik mee leef en het forum mij erg mee helpt. Hoop een beetje dat het forum voor jou hetzelfde kan betekenen.

Sterkte, groetjes JJ
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: ismelien op augustus 10, 2009, 01:42:05 pm
Tamara,

We zijn hier om jou te steunen. Zoals JJ al voorstelt, kan je best een eigen topic aanmaken waar je dan een beetje kan vertellen hoe het met je gaat, welke behandelingen er evt gebeuren.  Zo kan je alles van je afschrijven wat je kwijt wil en is het ook voor jezelf achteraf makkelijker terug te vinden.

Ik zet hier alvast een link naar whiplash (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?board=59.0)

Je drukt op nieuw topic en dan je schrijven wat je kwijt wil.  Je mag je echter nooit verplicht voelen om iets te schrijven. Het is gewoon een suggestie.

Ik stuur je alvast nog een heel grote mand vol "goede moed" en een grote  hoop "hoop op beterschap". 

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/s/sterkte/2004-12-28_094810_sterkte.gif)
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: diazken op augustus 10, 2009, 08:29:46 pm
Hallo iedereen,

Het is inderdaad een moelijke periode(weten dat de pijn toch voor altijd zal zijn) die ik weer moet proberen door te komen want dit is niet de eerste keer maar dankzij de steun van familie,kennissen en jullie natuurlijk hoop ik dat mij dat gaat lukken! Het komende weekend gaan we weg(cadeautje)en zie er wel een beetje naar uit maar genieten zoals iedereen zegt dat ik eens moet doen is niet zo simpel met die dagelijkse pijnen maar zal het toch proberen.
Bedankt voor al jullie steun en ga zeker nadenken over topic.

Saluutjes en beste voor iedereen

Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: JJ op augustus 11, 2009, 08:48:41 am
Diazken,
Het is zeker niet zo eenvoudig genieten terwijl je pijn hebt.
Genieten van kleine dingen is de boodschap, zoeken naar toestanden waar je U goed bij voelt en kan ontspannen.
Prettig weekend probeer ervan te genieten.
Hoor je nog wel.
mvgJJ
Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: ismelien op augustus 11, 2009, 03:51:22 pm
Tamara,

Zo'n weekendje weg uit de dagelijkse sleur en zorgen doet goed en zorgt er voor dat - ondanks de pijn - de mentale kracht een boost krijgt.  En dat kan je heel goed gebruiken. Bovendien is er heel wat afleiding en dat helpt ook om de pijn een beetje naar de achtergrond te krijgen.

Probeer - niettegenstaande je pijn hebt - te genieten van kleine dingetjes. Als je nu naar dat weekend kijkt, lijkt het jou een hele opdracht om er naar toe te gaan en er aan te beginnen.
Ik weet niet of er ook een vast programma voorzien is.  In dat geval pik je er enkele zaken uit waar je wel van kan genieten: bv een uitgebreid ontbijt, een korte wandeling, een terrasje doen. Andere activiteiten liggen misschien moeilijker en die tijd kan je dan gebruiken om te rusten en ondertussen een boek te lezen of gewoon niksen. 
Als je alle vrijheid hebt, kan je op het moment zelf bekijken wat je wil doen en wat haalbaar is. Zo ga je toch echt gaan genieten en lijkt het weekend niet langer een opdracht voor jou. 

Heel veel plezier en laat je maar eens lekker verwennen: je hoeft zelf niks te doen en dat is al genieten op zich.


Titel: Re:chronische hoofd-en nekpijn na wiplash
Bericht door: Inez op augustus 19, 2009, 03:34:33 pm
Hoi Tamara

Ja steun heb je zeker nodig van alle kanten, het grootste deel zul je zelf moeten doen, maar het is fijn om mensen bij je te hebben waar je op terug kunt vallen. Ben zelf ook nog jong, 32 en nu bijna 3 jaar rugpatient. Ook ik heb een trouwe achterban en doe er zelf ook alles aan om die te behouden.
Ik hoop dat je hier ook steun kunt vinden, want hier zitten allemaal mensen die weten wat het inhoud om altijd pijn te hebben. Hoe lief je omgeving ook is, het is heel moeilijk voor gezonde mensen om dat in te schatten.

Groetjes Noortje