Chronische Pijn Forum
Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: J-men op augustus 08, 2009, 08:47:12 pm
-
goede dag
Ik ben Jack 56 jaar oud transman {[}en heb fybromyalgie met veel rug en nekklachten,.snachts onrustig schokkend lijf,waardoor ik nooit uitgeslapen ben,hoge bloeddruk die nu iets beter gaat door nieuwe medicatie.
gehuwd: mijn vrouw heeft ME/CVS fibromyalgie en vorig jaar en herseninfarct gehad/hoofdpijn en een gaatje in het hart waardoor het herseninfarct is gekomen.
Ik hoop dat ik jullie iets te bieden heb op dit forum, {-_}
groet Jack
-
Welkom Jack,
Lees, reageer en informeer alles mag en niets moet.
Je bloeddruk zal door de medicatie wel goed blijven.
Slaap je onrustig door je nek- en rugklachten?
mvgJJ
-
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)
Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
-
hallo jack
welkom hier
groetjes rietje
-
Jack en vrouw,
(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/592-836.gif) op dit forum. Je kan hier terecht met vragen, pijn, frustraties of gewoon om je verhaal eens te vertellen - meerdere keren als het nodig is - of stoom af te laten. Dit forum bevat ook een schat aan informatie over alle mogelijk aandoeningen.
Toch is het hier op het forum niet alleen kommer en kwel. Het hoeft er niet altijd ernstig aan toe te gaan. Vooral in ons virtuele praatcafé is er ook plaats voor een (_28_) Er wordt in ons cafeetje over koetjes en kalfjes gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen.
Verken het forum op je eigen tempo. Stilletjesaan zal je hier je weg wel vinden en als dat niet lukt, vraag je gewoon wat raad. Er si altijd wel iemand die je op de juiste weg zet.
Voor heel wat mensen is dit forum een verrijking in hun leven. Ik hoop en wens dat dat ook voor jullie zo mag zijn en dat jullie je hier snel thuis voelen.
Van harte,
-
Welkom Jack en ook je vrouw.
Verken het forum op je eigen tempo. Er zal altijd wel een reactie komen als je iets post.
-
.
Hallo Jack en Echtgenote.
Hartelijk welkom op ons “Lichtpuntje.”
De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.
Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
-
welkom op het forum (2_19_)
-
Hallo Jack,
Ook vanwege mij welkom hier op het forum!!
Neem rustig je tijd om alles te verkennen en praat gezellig met ons mee.
Sterkte ook voor jouw vrouw!!!
Groetjes {:} -57_
-
Hallo allebei,
Hartelijk welkom en vele groeten.
Chris
-
-57_
er is hier veel meer dan informatie te vinden
even rondkijken, even wennen
STERKTE voor julie !
doei!
franita
-
Welkom op het forum.
Groetjes Hilde.
-
Hoi Jack
Ik hoop dat jullie hier iets aan kunnen hebben. Ik ben zo blij met mijn gezonde partner, we doen het samen hoor, ik hang me niet aan hem op maar zou me toch even geen raad weten als hij ook in de lappenmand zou zitten. Jullie krijgen het wel voor de kiezen!
Groetjes Noortje