Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: stefaanw op september 21, 2010, 01:48:34 pm

Titel: ik ben...
Bericht door: stefaanw op september 21, 2010, 01:48:34 pm
Stefaan, ik ben van  West Vlaanderen.

Ik zit reeds een 10tal jaar met her en der problemen maar trek me zoveel mogelijk overal doorheen.

Ik ben op dit forum terecht gekomen omdat ik momenteel niet mag werken en me dus steendood verveel.
Vrijdag maken ze een MRI van mijn hoofd om het vermoeden van MS uit te sluiten of , ja , je weet wel..

beroep: pc-technicus, netwerkbeheerder

groetjes,
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: admin op september 21, 2010, 01:50:41 pm
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)

Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: Ikke1980 op september 21, 2010, 02:04:48 pm
Hallo

Welkom op het forum... hier valt altijd iets te beleven

Groetjes
Ikke
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: franita op september 21, 2010, 05:56:21 pm
(http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:DOTSrGS0fQDG_M:http://i283.photobucket.com/albums/kk283/jabever/Welkom/welkom18.png&t=1)
hier kan je misschien wat makkelijker deze moeilijke periode doorkomen
wij zijn pijnpatienten
maar het gaat er hier meestal wel gezellig aantoe en voor je 't weet ben je ingeburgerd
sterkte nog
en tot ..... hier ergens op the forum
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: kleintje op september 21, 2010, 06:32:36 pm
Welkom Stefaan,
Je zal hier wel vlug je weg, hier kan je allerlei info vinden.
En gaat het eens wat moeilijker, ze staan hier altijd voor je klaar, heb dit zelf al meermaals ondervonden.

Groetjes Ann
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: WendyK op september 21, 2010, 06:45:34 pm
Welkom!
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: ismelien op september 21, 2010, 09:39:43 pm
Stefaan,

(http://kenp.clubs.nl/afbeeldingen/album/5047774/03boter-welkom.jpg) op dit pijnforum.  Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten.  Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en  behandelingen.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact.  Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Het is hier zeker niet alleen kommer en kwel. Er is ook plaats en ruimte om mooie momenten te delen.  In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor  jou kan/mag betekenen.

Veel goede moed.
Van harte,


Titel: Re:ik ben...
Bericht door: Marcel op september 22, 2010, 12:14:32 am
.
Hallo Stefaan,

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”


De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.



Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: Peter V op september 22, 2010, 07:41:45 am

Dag Stefaan,


Als je ergens steun en raad mag verwachten dan is het zeker hier wel. Dat heb ik al meerdere keren zelf ondervonden.

Voor mij is dit forum eigenlijk een beetje gelijk thuiskomen : weten dat je welkom bent zoals je bent en met weinig woorden door iedereen begrepen worden.

Groetjes,

Peter 
 
 
 
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: Inez op september 22, 2010, 02:15:10 pm
Hallo Stefaan

Welkom op het forum, de plek om ervaringen te delen, vragen te stellen of gewoon je hart eens te luchten. Er is hier veel te lezen en te reageren dus wat dat betreft hoef je je voorlopig niet te vervelen  (_004) Ook is er hier plaats voor zomaar een babbeltje, verken alles op't gemakje.

Ik wil je voor nu en vrijdag veel sterkte wensen, ik hoop dat er meer duidelijkheid voor je komt waar je mee verder kunt.

Groet van Noortje.

 (2_19_)
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: JJ op september 22, 2010, 05:37:04 pm
Welkom op het forum Stefaan.

(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/16632e76fe.gif) (http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/16632e76fe.gif)
mvg JJ
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: pitoe op september 22, 2010, 09:35:11 pm
Welkom op het forum!!!!
                                   -57_
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: rietje op september 23, 2010, 09:19:16 am
stefaan
alvast welkom hierbij ons op het forum
hopelijk valt de mri mee en krijg je geen slecht nieuws
heel veel sterkte
liefs rietje
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: Ceepeetje op september 23, 2010, 07:35:13 pm
Welkom Stefaan,

veel plezier op dit forum.
Het staat boordevol nuttige tips en levenservaringen.

Neem rustig de tijd.

Westvlaming zeg je, allez vooruit, ik zien van achter d'alletorre.
Als ik je ooit eens tegenkom kunnen we ééntje drinken op onze gezondheid.  (_004)

Groetjes, Chris
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: stefaanw op november 07, 2010, 07:29:30 pm
ceepeetje: even je profiel gecontroleerd en inderdaad, je bent een Bruggeling. Ikke nie mo 't is toch vlams.

update: MRI hersenen, MRI cervicaal (bovenste ruggewervels) geen afwijkingen gevonden.

MRI onderrug: nie goe. één en ander kapot en vernauwing erbij.

Dus in eerste instantie oplossing zoeken voor onderrugprobleem.

Nadien nog verder zoeken naar andere problemen die ik heb. (Alle symptomen lijken MS maar MRI is negatief op één oude laesie na dus wschl iets anders maar da weten ze dus nog nie.)

grts,

stef
Titel: Re:ik ben...
Bericht door: MADELIEFJE op november 10, 2010, 08:41:45 am
dag

welkom; ik hoop dat je hier steun mag vinden...

madeliefje