Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: marjorie op januari 16, 2012, 01:11:15 pm

Titel: hallo allemaal
Bericht door: marjorie op januari 16, 2012, 01:11:15 pm
 (_12_) hallo allemaal,

ik heet marjorie en ik was op zoek naar iets waar ik mijn gevoelens, opstakels kan delen en de informatie kan halen voor mijn dagelijkse pijn klachten.
ik zag dit forum op het internet en zoals jullie kunnen zien heb ik me maar gelijk aan gemeld als lid.
mijn pijn klachten zijn onderhand 3 jaar van kracht en na vele onderzoeken en wat behandelingen weet ik even niet waar ik het moet zoeken en hoe ik er om mee kan gaan.

ik hoop dat we wat voor elkaar kunnen beteken al is het maar het begrip voor elkaars situatie want soms denk ik wel eens: je kunt beter een gebroken been hebben dan zien de mensen het tenminste...

 {%} tot lees!
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: admin op januari 16, 2012, 01:14:37 pm
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)

Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: marjorie op januari 16, 2012, 01:22:14 pm
dank je wel.

ik zal me ook even voorstellen in mijn verhaal over de pijn klachten.
ik hoop dat ik mijn verhaal beknopt neer kan zetten.

ik ben altijd een sterke vrouw geweest, sjouwde met van alles, was altijd creatief bezig, wandelde en fietste wat af en was zelden moe.
toen ik aan het bevallen was 3 jaar geleden is het mis gegaan.
ze hebben me over eind willen trekken en daar is een tegen elkaar in gedraaide bekken door ontstaan.
dat is na de bevalling weer op zijn plek gezet maar er zijn klachten gebleven maar die zijn altijd vrij op en af geweest.
dagen met pijn en dan weer dagen wat minder.

na 2,5 jaar na de bevalling waren de klachten er nog steeds en ben ik weer in behandeling gegaan o.a. dry needling (prikken ze de spieren aan die dan op hun sodemieter krijgen zodat de vezels weer uit elkaar gaan).
toen is het berg afwaards gegaan, de pijn klechten werden hefiger dan ooit en echt elke dag.
ik dacht eerst nog: misschien moet ik nog wat behandelingen doen voor dat het weer beter gaat, soms moet het nu eenmaal wel eens eerst wat slechter worden.
maar dat deed het niet en besloot ik om daar mee te stoppen en de klachten terug te schakelen naar mijn huis arts.

die heeft met mij een reeks aan onder zoeken opgesteld.
bloed prikken op reuma en bechtref, mri, foto onderrug, podoloog, pijnstilling kuur met ontstekings remmers...
niks echt heel duidelijk en heldere uitkomsten.

ik ben nu 3 jaar verder en er is iets aan reuma factoren in mijn bloed gevonden, er is iets verkalking gevonden en een iets afwijking aan mijn benen stand.
maar niks wat naar boven komt wat heel verklaarbaar is voor de pijn die er elke dag is.
ik voel me onderhand opgesloten in mijn lichaam, niet meer sterk en moet veel dingen laten omdat ze me meer pijn op leveren.
door dat er pijn is vraagt dat ook veel energie dus ik ben ook sneller moe.
ik kan er zo boos en verdrietig van worden.

wat ik ook heel moeilijk vind is dat ik het elke keer weer moet aan geven en dat het lastig blijkt te zijn voor buiten staanders om het te begrijpen of om er op in te springen.
niemand ziet iets aan je behalve dat ik op hele pijn dagen niet recht loop en me vast moet houden bij bv het op staan.

marjorie.


Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: ismelien op januari 16, 2012, 06:08:40 pm
Marjorie,

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/nogwelcome.gif) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen.
Je kan best je vragen of hetgeen je kwijt wil ivm je aandoening neerpennen in een eigen topic in het gepaste subforum. Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur.

Het is hier zeker niet alleen kommer en kwel. Er is ook plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

In het kookhoekje lees je recepten en het topic “wat eten we vandaag?” geeft je misschien wel inspiratie bij het opstellen van je eigen dagelijkse menu.
De taalspelletjes zijn leuk om te doen en je steekt er nog wat van op.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.
In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

Veel goede moed.
Van harte,
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: franita op januari 16, 2012, 06:23:32 pm
 {[} hartelijk welkom hier  (_12_)
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: annemie op januari 16, 2012, 08:36:27 pm
welkom op het forum en ik hoop dat je hier een beetje vind wat je zoekt. Er is altijd wel iemand die je een steunend woordje kan bieden. Het forum heeft een hoop aan informatie en misschien vind je hier wel iets dat je zegt daar kan ik ook nog eens achter gaan zoeken.

Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: marjorie op januari 17, 2012, 11:28:24 am
fijn dat jullie me welkom heten.
dank je daar voor.

ik heb gisteren en vandaag al wat gelezen maar merk dat ik niet zo goed weet in welk topic ik thuis hoor om het maar zo te zeggen.
er is nl nog geen duidelijke uitslag waar mijn pijn vandaan komt, of er een benaming voor is.
het zit in de hoek van bekken instabiliteit/ reuma en typen daar van maar dat is het niet precies  (_49_)

ik wacht nog op 5 bloed uitslagen, hopelijk geven die meer inzicht.
dus ja: als iemand een tip heeft waar ik het beste wat kan schrijven graag.

fijne dag iedereen voor zo ver het lukt en tot lees.

Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: cacyslis op januari 17, 2012, 12:26:51 pm
Welkom op dit forum!

Ik herken jouw verhaal echt wel, niemand ziet het maar de pijn is er en je beeld je helemaal niets in!
Bijna 6 jaar geleden had ik een ernstig verkeersongeluk met een 5 voudige bekkenbreuk.
Medisch blijkbaar moeilijk te verklaren maar bij steunname doet de rechterzijde me helse pijn. En net zoals bij jou, geen begrip want "Je ziet er echt goed uit!".

Ik hoop dat je p^dit forum veel steun zal vinden en antwoorden op jouw vragen!
Liefs, Catherine
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: Marcel op januari 17, 2012, 04:58:48 pm
.
Hallo Marjorie,

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
.
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: marjorie op januari 17, 2012, 08:12:53 pm
 (_020) dank jullie wel, het doet me goed om zo ontvangen te worden.
ik weet niet waarom maar wordt er wat emo van (misschien omdat ik er al zo lang mee loop en het moeilijk kan delen omdat anderen het niet echt begrijpen en idd niet zien en dat dat hier wel gebeurt)

heftig catherine dat ongeluk met zo grootse na sleep.
en idd wat je zegt, ze zien het niet en je ziet er toch goed uit! (alhoewel...ben door deze klachten ook nog flink aan gekomen!)
hoe ga jij daar mee door de dag? (of is dat ergens te lezen?)

en dennis, wat is jouw verhaal, waar kan ik dat lezen? omdat je zegt dat het wat over een komt.
ik zal proberen het beter te omschrijven, bij deze:

voornamelijk pijn (lees dit als zeurige pijn tot steken tot verstijving tot felle pijn) in mijn linker bil.
dit gebied beslaat van boven de bil tot onder met een uitsraling achter mijn been langs en soms tot in mijn voeten tintelingen en pijn scheutjes.
ik kan niet goed mijn evenwicht houden als ik op links druk uit oefen (schoenen aan doen en al dat soort dingen daar heb ik dus ook al inmiddels een stoeltje voor)
lang dingen doen is problemen vragen.
de pijn wordt dan meer tot erg en daarom ook lastig om mijn bekken en alles te trainen omdat ik dat niet goed kan vol houden.

bij te veel belasting doet ook mijn onder rug mee en mijn rechter kant.
mijn bekken staat weer goed en er is geen hernia te zien op foto/mri.

zo denk ik een beetje.

Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: franita op januari 17, 2012, 09:18:20 pm
 (_21_) Sorry Dennis

hier worden geen diagnoses gegeven

dat is en blijft de verantwoordelijkheid van de artsen

lieve groetjes    (_12_)



Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: Ceepeetje op januari 23, 2012, 06:48:52 pm
Hoi Marjorie,

hartelijk welkom op het forum, de plaats waar lotgenoten samenkomen om hun ervaringen te delen.
Dit virtuele gedeelte is slechts een fractie van een fantastische vereniging.

Voor vele leden is het de enige mogelijkheid om elkaar toch beter te leren kennen.
Ik laat het graag aan jezelf om dit allemaal te ontdekken.

Indien er vragen zijn over de werking van het forum, aarzel dan niet om deze te stellen.
Een leger van betrouwbare gebruikers staan klaar om te helpen waar nodig.
Gun jezelf ook de tijd om de informatie door te nemen.

Er is een grote diversiteit aan topics, rubrieken en infopagina’s.
Het voorsteltopic heb je reeds aangemaakt, nu zullen onze lotgenootjes geleidelijk aan een welkomstwoordje aan jou richten.
Dit zal je hopelijk een stimulans geven om dan in de meest geschikte rubriek iets meer te vertellen aangaande jouw lijdensweg.
Hopelijk tot binnenkort en alvast bedankt voor uw voorstelling.

Groetjes, Ceepeetje
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: marjorie op januari 24, 2012, 11:34:16 am
dank je wel ceepeetje.
Titel: Re:hallo allemaal
Bericht door: rietje op januari 24, 2012, 02:29:12 pm
marjorie
alvast welkomhier bij ons op het forum
liefs rietje
Titel: Re: hallo allemaal
Bericht door: hilde op januari 31, 2012, 03:11:31 pm
Hallo,
Welkom op het forum.
Grs Hilde.