Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: Leen op juni 22, 2013, 01:04:31 am

Titel: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: Leen op juni 22, 2013, 01:04:31 am
Hallo allemaal,

Was niet van plan om m'n verhaal uit de doeken te doen, aangezien het een beetje ingewikkeld ineen steekt en ik het amper zelf verwoord krijg. Ik zal toch al proberen om een kleine, beknopte samenvatting te geven, zodat jullie je alvast een beeld kunnen vormen van de persoon achter deze tekst (_004)

Ik ben Leen, word 30 en heb al net zo lang gezondheidsproblemen. 15 jaar geleden begon het serieuzere afzien met fibromyalgie en de vele onbegrippen daar rond. Stelselmatig kwamen er ook andere dingen bij: cvs, spasmofilie, artrose, hernia, etc...

Om een héél lang verhaal samen te vatten, heb ik buiten de fysieke lasten ook al vele mentale zeeën moeten overzwemmen waardoor ik vele fouten (drank-, drugs- & medicatie- misbruik e.a.) heb gemaakt en vele wijsheden heb verworven (leren communiceren, relativeren, doseren...).

Maar je mag het dan soms nog wel "weten, hoe het moet, dit wil niet zeggen dat het daarom ook altijd lukt :gemengd2_20:

En dan is een site als deze mss wel een handig hulpmiddel.

Dus ja, dat was het zo een beetje, voorlopig
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: franita op juni 22, 2013, 10:02:00 am
 {[}   hartelijk welkom hier      :smileys_for_all2:
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: admin op juni 22, 2013, 10:14:55 am
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)

Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: ismelien op juni 22, 2013, 03:27:16 pm
Leen,

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/kcom0001.gif) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen.Je kan best je vragen of hetgeen je kwijt wil ivm je aandoening neerpennen in een eigen topic in het gepaste subforum. Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.


Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

In het kookhoekje lees je recepten en het topic “wat eten we vandaag?” geeft je misschien wel inspiratie bij het opstellen van je eigen dagelijkse menu.
De taalspelletjes zijn leuk om te doen en je steekt er nog wat van op.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.
In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

Veel goede moed.
Van harte,
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: nekhernia op juni 22, 2013, 07:16:22 pm
ook ik wens je heel graag een warme welkom toe
ik hoop dat je snel je weg hier vindt en de hechte vriendschap die hier leeft ook mag ervaren

veel moed om met je ongemakken te leven
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: Marcel op juni 23, 2013, 10:32:36 am
.
Hallo Leen,

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: pitoe op juni 23, 2013, 02:32:30 pm
Dag Leen,

Welkom op het forum!!

vriendelijke groetjes!!  :smileys_for_all2:
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: Leen op juli 01, 2013, 11:10:38 pm
Bedankt voor de lieve verwelkomingen en de hele duidelijke uitgebreide info. Die komt zeker van pas, het is inderdaad wel wat overweldigend als je nieuw bent :gemengd2_9:
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: mipie op juli 02, 2013, 04:45:26 pm
dag Leen,

(http://www.animaatjes.nl/plaatjes/w/welkom/2-welkom252520gl.gif)
Titel: Re: En nog een nieuw lid erbij!
Bericht door: CARPE DIEM op juli 02, 2013, 06:24:08 pm
welkom op het forum Leen,

 -57_

grtjs
carpe diem