Chronische Pijn Forum

Forum weetjes => Welkom op het chronisch pijn forum: => Topic gestart door: Wimbelmans op oktober 03, 2016, 12:10:06 pm

Titel: Hier ben ik dan..
Bericht door: Wimbelmans op oktober 03, 2016, 12:10:06 pm
Dag iedereen..

Ik ben Wim  35 jaar en heb reeds enkele jaren rugpijn, zoals iedereen denk je in het begin dat je iets verkeerds getild hebt. Maar het werd steeds erger. Momenteel ben ik al van half december 2015 thuis omdat werken niet meer gaat, ik werk namelijk als schilder. Vorige week maandag is er dan toch een belangrijke stap in heel het gebeuren gezet. Een discus prothese op de S1-L5 en nu ben ik lotgenoten aan het zoeken die me wat meer kunnen vertellen over de revalidatie..


Groeten...
Titel: Re: Hier ben ik dan..
Bericht door: admin op oktober 03, 2016, 12:55:42 pm
(http://www.chronischepijnforum.be/foto/uploads/c5522b5f82.gif) (http://www.tlichtpuntje.be/tlichtpuntje.htm)

Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum
Titel: Re: Hier ben ik dan..
Bericht door: pitoe op oktober 03, 2016, 05:27:16 pm
Dag Wim,

Welkom op het forum!!
Heel veel sterkte en succes met je revalidatie!
Vriendelijke groeten!!
                                    -57_
Titel: Re: Hier ben ik dan..
Bericht door: ismelien op oktober 03, 2016, 07:13:28 pm
Dag Wim,

(http://www.animaties.com/data/media/707/welkom-bewegende-animatie-0279.gif) op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen.  In een subboard onder het topic "Hernia" vind je specifieke informatie over een  discusprothese (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?board=173.0).


Je kan best een eigen topic aanmaken in een gepast subforum waar je alles kwijt kan : je eigen ervaringen, vragen, bedenkingen….
Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.

Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.


Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Elke week wordt een nieuw  praatcafeetje (http://www.chronischepijnforum.be/cpf/index.php?topic=9439.msg226538;boardseen#new) geopend en na een poosje worden deze praatcafeetjes verplaatst naar  het archief.   Dat is één van de redenen waarom medische onderwerpen  best in de specifieke subfora worden geplaatst.

In het kookhoekje lees je recepten en het topic “wat eten we vandaag?” geeft je misschien wel inspiratie bij het opstellen van je eigen dagelijkse menu.
De taalspelletjes zijn leuk om te doen en je steekt er nog wat van op.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.
In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

In elk geval  bedankt voor je  voorstelling en het vertrouwen dat je ons geeft.

Veel goede moed.

Van harte.
Titel: Re: Hier ben ik dan..
Bericht door: Marcel op oktober 07, 2016, 02:51:30 pm
.
Hallo Wim.
 
Hartelijk welkom op ons
 
“Lichtpuntje”
 
De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.
 
©Marcel
 
Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
.
Titel: Re: Hier ben ik dan..
Bericht door: hilde op oktober 23, 2016, 02:57:55 pm
 :tekst_smile4: