Diverse




E-cards


Advertentie
Uw advertentie hier?
Klik voor info

Nuttige basis info pijn

Nuttige basis info pijn
Uitgebreide medische informatie

Steun ons!

Websitemenu

Infobox
Deze scroller blijft bij een mouse-over gewoon staan.

Inleiding

Wanneer blijkt dat iemand pijn krijgt die om welke reden dan ook niet meer over gaat, krijgt hij/zij vaak te horen: "Je moet er maar mee leren leven." Dit is een zin die je vaak te horen krijgt en waar je als chronische pijnpatient niet direct weg mee kunt.
Link

Doelstelling

De stap naar een patienten-organisatie is heel moeilijk, want daarmee geef je in feite aan dat je "iets mankeert"...
Link

Jaarprogramma

Onze maandelijkse thema bijeenkomsten
Link

Levensverhalen

Op deze pagina vind je ingezonden ervaringen van bezoekers. Soms positieve, soms negatieve ervaringen. Geen verhaal is hetzelfde. Wanneer je deze pagina leest...
Link


De meest recente up-to-date medische informatie
Deze info heeft een automatische aanvulling van nieuwe artikels
Link

Steek eens een kaarsje aan voor iemand

Brand hier een kaarsje
Link


Informatieve onderwerpen
Honderden paginas medische informatie, constante aanpassing en uitbreiding van info op deze pagina
Link

Ledenblad Prikkel
Alle betalende leden ontvangen 10 maal per jaar ons tijdschrift Prikkel. Hiervoor hebben we de steun van Stef Dehantschutter die hoofdredacteur van Prikkel is
Link

Lid worden?
Waarom lid worden ? Hoeveel is het lidgeld ? Wat mag ik verwachten als lid? Nog vragen? Voorbeeld ledenblad Prikkel
Link

Waar kan je ons vinden?
Bijeenkomstlokatie Chronische Pijn vereniging. Gebruik: Verschuif met het "handje" de kaart en bereken je route...
Link

Sitemap site
Het volledige site overzicht
Link

Bijeenkomst foto's
Iedere maand nieuwe foto's van onze bijeenkomsten
Link

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
mei 01, 2025, 06:54:40 pm

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

13 gasten, 0 leden

Seleteer een stijl


Onze favorieten

Heb je een site/blog en wil je ook bij onze linkpartners en deze random linkpartners? Gebruik dan het formulier op deze pagina








Update kaarsjespagina: Voor iedereen
| | |    Een gezond en liefdevol 2025 gewenst | | |  
Van: Beheer

Auteur Topic: Hier is Strop  (gelezen 2971 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

strop

  • Gast
Hier is Strop
« Gepost op: november 14, 2006, 07:30:26 am »
Hoi mensen , zal me even voorstellen .
Strop is mijn nick , ben een gentenaar maar nu woon ik in het rustige Limburg sedert 1 jaar  :-) .
Ik heb al vele jaren problemen met mijn rug waardoor ik al 3X mijn werk verloren ben . Heb al een hele lijdensweg afgelegd van onderzoeken maar nog altijd is er geen echt duidelijke diagnose gesteld .
Momenteel ben ik sinds gisteren terug in ziekenverlof . s'nachts is het mij bijna onmogelijk om te slapen door de hevige rugpijn . Zit mij onnozel te slikken van de pijnstillers om toch te kunnen werken maar die pillen halen bijna niks uit ? een beetje de pijn verzachten maar dit is dan ook alles .
Door te verhuizen naar Limburg heb ik nu een andere dokter en die heeft me gisteren doorverwezen naar dokter Claesens in de Salvatorkliniek in Hasselt ( een neurochirurg ) . Hopelijk kan die dokter wat verlichting brengen .
Het rotte aan mijn ziekte vind ik dat er door vele mensen uit mijn omgeving niet begrepen word wat het betekent constant met pijn te moeten lopen . Uiterlijk is niks te merken aan me en dus denken ze dat ik een gezonde 55plusser ben .
Deze namiddag moet ik naar de controlearts van mijn werkgever , ben eens benieuwd wat die zal te zeggen hebben  :roll:

Offline hilde

  • Admiraal
  • ********
  • Berichten: 1639
  • Geslacht: Vrouw
Hier is Strop
« Reactie #1 Gepost op: november 14, 2006, 08:02:33 am »
Dag Strop,
Welkom op het forum.
Groetjes Hilde.

Offline katootje

  • Admiraal
  • ********
  • Berichten: 1602
  • Geslacht: Vrouw
Hier is Strop
« Reactie #2 Gepost op: november 14, 2006, 11:26:22 am »
hallo strop

welkom op het forum

hier kan je terecht met je vragen verdriet en blijdschap
vriendschap is goud waard

Offline Marcel

  • CPF Moderator
  • Topper
  • *
  • Berichten: 3165
  • Geslacht: Man
    • "LevensneveL"
Hier is Strop
« Reactie #3 Gepost op: november 14, 2006, 02:58:23 pm »
Hallo Strop,

Hartelijk welkom op ons ?Lichtpuntje.?

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
--------------------------------------
"Bezit je niet wat je op prijs stelt,
    stel dan op prijs wat je bezit."
--------------------------------------

Offline ismelien

  • CPF Moderator
  • 1ste klasse forummer
  • *
  • Berichten: 10943
  • Geslacht: Vrouw
Hier is Strop
« Reactie #4 Gepost op: november 14, 2006, 04:03:27 pm »
Strop,

 :30_Anneke op dit forum.  Hier kan je terecht met frustraties, pijn, zorgen maar ook je vreugde kan je hier uitschreeuwen.  Hier geldt echt: gedeelde smart is halve smart, gedeelde vreugde is dubbele vreugde.

Hopelijk krijg je snel een echte diagnose.

Veel sterkte,


Ismelien

Offline Katieke

  • CPF Moderator
  • Topper
  • *
  • Berichten: 2591
  • Geslacht: Vrouw
  • mijn 2 kapoentjes
Hier is Strop
« Reactie #5 Gepost op: november 14, 2006, 04:30:33 pm »
Hallo Strop,

welkom op't forum. Je bent zeker niet de enige die slecht wordt begrepen door zijn omgeving, zeker als je al langer pijn hebt. Maar je zal het zien, hier wordt je wel begrepen. We zitten allemaal min of meer in't zelfde schuitje.

Groetjes,
Katieke
Groetjes,
Katieke

Offline admin

  • Forumbeheerder
  • Administrator
  • Admiraal
  • *******
  • Berichten: 1756
  • Geslacht: Man
  • Lotgenoten bieden steun, hulp en (h)erkenning
    • Chronische pijn vereniging
Hier is Strop
« Reactie #6 Gepost op: november 14, 2006, 04:33:42 pm »
Hallo strop,

Je ziet het aan de welkomstwoorden, voel je hier vlug thuis en hartelijk welkom op het:  Guidosmiley

Joke

  • Gast
Hier is Strop
« Reactie #7 Gepost op: november 14, 2006, 07:15:28 pm »
Hoi Strop,
Van harte welkom op dit forum! Je zult zien, hier weten mensen wel hoe het is om pijn te hebben en daarom kunnen we je ook steunen als het nodig is. ik hoop dat je hier verder ook wat info kan vinden en vooral dat er een diagnose gesteld gaat worden. Dan ben je al een hele stap verder.
Sterkte,
Joke

Greet.DL.

  • Gast
welkom
« Reactie #8 Gepost op: november 16, 2006, 04:59:42 pm »
strop,ook van hier uit een fijn welkom,hoop dat je vlug je draai vindt bij ons,greet

strop

  • Gast
Hier is Strop
« Reactie #9 Gepost op: november 17, 2006, 08:23:04 am »
Dank voor de verwelkoming  :wink:
Momenteel zit ik wel in een diep dal , hevige pijn ( niet kunnen slapen daardoor )en waarschijnlijk mijn werk kwijt ( denk dat ik mijn opzegging krijg zodra ik aan het werk ga ) door mijn ziek zijn  :(

Greet.DL.

  • Gast
rot
« Reactie #10 Gepost op: november 17, 2006, 03:23:48 pm »
dat was bij mij ook het geval.. ik werd ziek en na zes maanden kreeg ik mijn brief thuis!! moag omdat ik was aangenomen met contract van onbepaalden duur ... das tegenwoordig veel dus..niks aan te doen,ik ben nu al negen jaar thuis in ziekenkas zoals ze dat zeggen h?... en dat zal zo wel blijven ...ik probeer er ondanks alles positief bij te blijven ,lukt niet altijd..heb al wel ne keer een moeilijke dag... maar meestal ben ik er rap over... ook door de steun die ik hier krijg.... dus blijven neerpennen en niet te vlug opgeven, greet :wink:  :cry: