Diverse




E-cards


Advertentie
Uw advertentie hier?
Klik voor info

Nuttige basis info pijn

Nuttige basis info pijn
Uitgebreide medische informatie

Steun ons!

Websitemenu

Infobox
Deze scroller blijft bij een mouse-over gewoon staan.

Inleiding

Wanneer blijkt dat iemand pijn krijgt die om welke reden dan ook niet meer over gaat, krijgt hij/zij vaak te horen: "Je moet er maar mee leren leven." Dit is een zin die je vaak te horen krijgt en waar je als chronische pijnpatient niet direct weg mee kunt.
Link

Doelstelling

De stap naar een patienten-organisatie is heel moeilijk, want daarmee geef je in feite aan dat je "iets mankeert"...
Link

Jaarprogramma

Onze maandelijkse thema bijeenkomsten
Link

Levensverhalen

Op deze pagina vind je ingezonden ervaringen van bezoekers. Soms positieve, soms negatieve ervaringen. Geen verhaal is hetzelfde. Wanneer je deze pagina leest...
Link


De meest recente up-to-date medische informatie
Deze info heeft een automatische aanvulling van nieuwe artikels
Link

Steek eens een kaarsje aan voor iemand

Brand hier een kaarsje
Link


Informatieve onderwerpen
Honderden paginas medische informatie, constante aanpassing en uitbreiding van info op deze pagina
Link

Ledenblad Prikkel
Alle betalende leden ontvangen 10 maal per jaar ons tijdschrift Prikkel. Hiervoor hebben we de steun van Stef Dehantschutter die hoofdredacteur van Prikkel is
Link

Lid worden?
Waarom lid worden ? Hoeveel is het lidgeld ? Wat mag ik verwachten als lid? Nog vragen? Voorbeeld ledenblad Prikkel
Link

Waar kan je ons vinden?
Bijeenkomstlokatie Chronische Pijn vereniging. Gebruik: Verschuif met het "handje" de kaart en bereken je route...
Link

Sitemap site
Het volledige site overzicht
Link

Bijeenkomst foto's
Iedere maand nieuwe foto's van onze bijeenkomsten
Link

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
mei 01, 2025, 06:48:17 pm

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

11 gasten, 0 leden

Seleteer een stijl


Onze favorieten

Heb je een site/blog en wil je ook bij onze linkpartners en deze random linkpartners? Gebruik dan het formulier op deze pagina








Update kaarsjespagina: Voor iedereen
| | |    Een gezond en liefdevol 2025 gewenst | | |  
Van: Beheer

Auteur Topic: voorstellen  (gelezen 754 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

muffin

  • Gast
voorstellen
« Gepost op: januari 24, 2017, 08:31:55 am »
Hallo iedereen,
Ik heb me geregistreerd als mama van een dochter van 17 jaar die al verschillende jaren met chronische kniepijn sukkelt. De pijn is dermate invaliderend dat ze niet meer kan sporten, niet meer pijnloos dagdagelijkse activiteiten zoals fietsen, wandelen, shoppen e.d. aankan. Stilzitten doet pijn (een hele dag op school zitten is afzien) en 's nachts wordt ze geregeld wakker van de pijn. De medische mallemolen stuurt ons al jaren van het kastje naar de muur, zegt dat ze er wel zal uitgroeien, maar levert onvoldoende ondersteuning. Het probleem wordt steeds erger. We proberen nu ook het alternatieve circuit zoals accupunctuur, maar voorlopig hebben we nog niets gevonden dat echt beterschap brengt. De klassieke pijnstillende middelen zijn ook al de revue gepasseerd maar werken ook onvoldoende en hebben een erg negatief effect op haar maag zodat we dit zoveel mogelijk willen vermijden. ik ben als mama vooral op zoek naar manieren om haar te ondersteunen, wat wel en niet te doen, tips om haar beter met de pijn te laten omgaan,... Hopelijk vind ik hier wat extra informatie op dit forum.
Alvast bedankt

Offline admin

  • Forumbeheerder
  • Administrator
  • Admiraal
  • *******
  • Berichten: 1756
  • Geslacht: Man
  • Lotgenoten bieden steun, hulp en (h)erkenning
    • Chronische pijn vereniging
Re: voorstellen
« Reactie #1 Gepost op: januari 24, 2017, 08:56:28 am »


Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum

Offline pitoe

  • VIP
  • **********
  • Berichten: 4037
  • Geslacht: Vrouw
  • gezonde mensen willen alles, zieken maar één ding!
Re: voorstellen
« Reactie #2 Gepost op: januari 24, 2017, 10:16:28 am »
Dag Muffin,

Welkom op het forum!
Het moet vreselijk zijn je kind zo te moeten zien afzien en zo weinig te kunnen doen.
Heeft ze een diagnose ivm haar pijn?
De meeste onder ons weten hoe het voelt om te moeten omgaan met chronische pijn, Dus we kunnen onze ervringen delen er daar misschien wat tips, steun enz uitwisselen.

Vriendelijke groetjes en veel sterkte toegewenst!!
                                     :tekst_smile4:

Offline ismelien

  • CPF Moderator
  • 1ste klasse forummer
  • *
  • Berichten: 10943
  • Geslacht: Vrouw
Re: voorstellen
« Reactie #3 Gepost op: januari 24, 2017, 08:52:39 pm »
Dag Muffin,



op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen,  frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

De impact die de chronische pijn heeft op het leven van de omgeving wordt heel vaak onderschat.  Een moederhart doet pijn als ze haar dochter zo ziet lijden en machteloos moet toekijken. 

Hopelijk vind je hier wat steun en tips om er mee om te gaan.  Het kan al deugd doen als jij je hart eens kan luchten zodat er terug wat "ruimte" is om je dochter  te ondersteunen.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen. Er is een apart subforum ivm
knieproblemen

Je kan best een eigen topic aanmakenwaar je dan alles kwijt kan : je eigen ervaringen, vragen, bedenkingen….
Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen  lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Jammer genoeg zijn er weinig mensen die samen leven met een pijnpatiënt(e) actief.

Dat neemt niet weg dat je toch iets kan hebben aan de ervaringen van mensen diie in een gelijkaardige situatie leven als je dochter.   Het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies...   Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.



Dit is een pijnforum maar dat betekent  zeker niet alleen kommer en kwel.  Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mensen op een andere manier  wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Elke week wordt een nieuw praatcafeetje geopend en na een poosje worden deze praatcafeetjes verplaatst naar  het archief.   Dat is één van de redenen waarom medische onderwerpen  best in de specifieke subfora worden geplaatst.

Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.

In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

In elk geval  bedankt voor je  voorstelling en het vertrouwen dat je ons geeft.

Veel goede moed.

Van harte,

Offline Marcel

  • CPF Moderator
  • Topper
  • *
  • Berichten: 3165
  • Geslacht: Man
    • "LevensneveL"
Re: voorstellen
« Reactie #4 Gepost op: januari 26, 2017, 02:13:00 pm »
.
Hallo Muffin.

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Wens jullie veel sterkte toe.

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
.
--------------------------------------
"Bezit je niet wat je op prijs stelt,
    stel dan op prijs wat je bezit."
--------------------------------------

Offline Boksertje

  • Beginner
  • **
  • Berichten: 45
  • Geslacht: Vrouw
  • Don't stop dreaming...
Re: voorstellen
« Reactie #5 Gepost op: februari 02, 2017, 11:19:03 am »
Dag muffin, hoe erg voor jou als mama om jouw kind iedere dag zo te moeten zien afzien...🙁. De machteloosheid lijkt me zeer zwaar om dragen, want het enige dat jij wilt is dat de dochter haar gewone leven, zo snel en zo goed als kan, terug kan opnemen. Ook haar sociale leven zal hierdoor enorm beperkt zijn vrees ik, wat helaas herkenbaar is. Bij de jeugd en mensen in het algemeen is er niet altijd even veel begrip voor iemand die chronische problemen heeft.. Maar hopelijk heeft ze toch een goede vriendin of vriend, ik hoop het zo voor uw dochter. En dat al op zo'n leeftijd, terwijl ze in haar onbezorgde jaren zou moeten kunnen genieten😢. Het zoeken en de zoektocht naar goede dokters is spijtig genoeg vaak voorkomend. Soms weten ze het zelf ook niet, en laten ze je gewoon aanmodderen, of zelfs vallen. Is echt te erg voor woorden😞😞...Ik hoop dat je hier veel steun en misschien tips kunt vinden om haar te helpen en bij te staan. Veel courage en gs Grittie :smileys_for_all2:
Every day may not be good, but there is something good in every day...