Diverse




E-cards


Advertentie
Uw advertentie hier?
Klik voor info

Nuttige basis info pijn

Nuttige basis info pijn
Uitgebreide medische informatie

Steun ons!

Websitemenu

Infobox
Deze scroller blijft bij een mouse-over gewoon staan.

Inleiding

Wanneer blijkt dat iemand pijn krijgt die om welke reden dan ook niet meer over gaat, krijgt hij/zij vaak te horen: "Je moet er maar mee leren leven." Dit is een zin die je vaak te horen krijgt en waar je als chronische pijnpatient niet direct weg mee kunt.
Link

Doelstelling

De stap naar een patienten-organisatie is heel moeilijk, want daarmee geef je in feite aan dat je "iets mankeert"...
Link

Jaarprogramma

Onze maandelijkse thema bijeenkomsten
Link

Levensverhalen

Op deze pagina vind je ingezonden ervaringen van bezoekers. Soms positieve, soms negatieve ervaringen. Geen verhaal is hetzelfde. Wanneer je deze pagina leest...
Link


De meest recente up-to-date medische informatie
Deze info heeft een automatische aanvulling van nieuwe artikels
Link

Steek eens een kaarsje aan voor iemand

Brand hier een kaarsje
Link


Informatieve onderwerpen
Honderden paginas medische informatie, constante aanpassing en uitbreiding van info op deze pagina
Link

Ledenblad Prikkel
Alle betalende leden ontvangen 10 maal per jaar ons tijdschrift Prikkel. Hiervoor hebben we de steun van Stef Dehantschutter die hoofdredacteur van Prikkel is
Link

Lid worden?
Waarom lid worden ? Hoeveel is het lidgeld ? Wat mag ik verwachten als lid? Nog vragen? Voorbeeld ledenblad Prikkel
Link

Waar kan je ons vinden?
Bijeenkomstlokatie Chronische Pijn vereniging. Gebruik: Verschuif met het "handje" de kaart en bereken je route...
Link

Sitemap site
Het volledige site overzicht
Link

Bijeenkomst foto's
Iedere maand nieuwe foto's van onze bijeenkomsten
Link

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
mei 25, 2025, 08:01:47 am

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

14 gasten, 0 leden

Seleteer een stijl


Onze favorieten

Heb je een site/blog en wil je ook bij onze linkpartners en deze random linkpartners? Gebruik dan het formulier op deze pagina








Update kaarsjespagina: Voor iedereen
| | |    Een gezond en liefdevol 2025 gewenst | | |  
Van: Beheer

Auteur Topic: Hallo iedereen  (gelezen 1548 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Tamara02

  • Heeft de weg gevonden
  • *
  • Berichten: 22
Hallo iedereen
« Gepost op: maart 19, 2015, 10:49:18 pm »
9 jaar geleden zijn de eerste klachten gekomen: af en toe een stijve nek. Ik dacht dat het toen aan de airco lag, niets om me zorgen om te maken.

5 jaar geleden werd ik wakker met een volledig geblokkeerde nek. Het vreemde was dat ik enkel uitstralingspijn in de linkerschouder voelde. Volgens de kinesiste ging het om een vergroeiing wegens een slechte houding. Ik zocht op dat moment ook geen verdere verklaring.

Sindsdien  zijn de nekklachten beginnen verergeren. In het begin kwam het halfjaarlijks voor. Dan kwamen de klachten maandelijks terug. Tot uiteindelijk mijn nek wekelijks tot dagelijks pijn begon te doen.

Sinds vorige zomer is het plots verergerd. Ondraaglijke hoofdpijn en continu een verkrampte nek met uitstralingspijn.

Op vraag van de huisarts heb ik dan een MRI laten maken. De diagnose was niet goed: nekatrose nog net niet kritiek en een aantal uitstekende wervels. Aangezien ik nog maar 36 ben, is een operatie niet aan te bevelen. En de atrose is uiteraard blijvend.

Ondertussen ben ik terug aan het werk en tracht ik dagelijks de opgelegde oefeningen van de knie te doen. Ik leef op hoop dat mijn nek- en schouderspieren binnen 6 maanden sterk genoeg zullen zijn.

Helaas zijn we er nog lang niet. Elke dag opnieuw wordt je geconfronteerd met pijn en ook de beperkingen in je dagelijks leven. Ik tracht me zoveel mogelijk sterk te houden, maar het begint wel door te wegen. Al je levensvreugde wordt precies opgeslorpt door die verdomde atrose.

Alvast bedankt voor jullie aandacht. Ik kijk ernaar uit om met jullie ervaringen te delen. 
Daarom heb ik besloten om hulp te zoeken. Om hiermee op een positieve en berustende manier mee om te gaan. Om niet het gevoel te hebben dat je een last aan iemands been bent.


Offline admin

  • Forumbeheerder
  • Administrator
  • Admiraal
  • *******
  • Berichten: 1755
  • Geslacht: Man
  • Lotgenoten bieden steun, hulp en (h)erkenning
    • Chronische pijn vereniging
Re: Hallo iedereen
« Reactie #1 Gepost op: maart 20, 2015, 08:13:25 am »


Dank je voor uw voorstelling, vanaf nu heb je toegang tot het gehele "openbare" forum

Offline pitoe

  • VIP
  • **********
  • Berichten: 4036
  • Geslacht: Vrouw
  • gezonde mensen willen alles, zieken maar één ding!
Re: Hallo iedereen
« Reactie #2 Gepost op: maart 20, 2015, 10:17:32 am »
Dag Tamara,

Welkom op het forum!
Niet makkelijk om altijd te moeten leven met pijn, zoveel willen doen en niet kunnen... een muur waar we hier allemaal geregeld op botsen.

Neem rustig je tijd om het forum hier te verkennen en praat gerust met ons mee. Hier vind je zeker begrip, steun, tips en nog zoveel andere dingen.

Heel veel sterkte verder!!
                                         -57_

Offline greet69

  • Admiraal
  • ********
  • Berichten: 1827
  • Geslacht: Vrouw
Re: Hallo iedereen
« Reactie #3 Gepost op: maart 20, 2015, 12:23:21 pm »
[
Bekijk ook eens mijn creatieve blog.
http://greetje-creatiefje.blogspot.be/

Of op facebook onder de naam greetje creatiefje

groetjes

Offline Marcel

  • CPF Moderator
  • Topper
  • *
  • Berichten: 3165
  • Geslacht: Man
    • "LevensneveL"
Re: Hallo iedereen
« Reactie #4 Gepost op: maart 20, 2015, 04:50:27 pm »
.
Hallo Tamara,

Hartelijk welkom op ons

“Lichtpuntje”

De enige plaats waar voor
al je vragen en noden
een antwoord is te vinden,
van een hele groep,
echte vrienden
die je gratis en voor niets,
hun hulp en steun aanbieden.

©Marcel

Met vriendelijke groetjes van, Marcel.
--------------------------------------
"Bezit je niet wat je op prijs stelt,
    stel dan op prijs wat je bezit."
--------------------------------------

Offline franita

  • Neem je dromen mee de dag in..
  • Topper
  • *********
  • Berichten: 2761
  • Geslacht: Vrouw
  • ATHEE met veel respect
Re: Hallo iedereen
« Reactie #5 Gepost op: maart 20, 2015, 09:49:00 pm »
 {[}  hartelijk welkom hier   :smileys_for_all2:
Respect  liefs

Offline Tamara02

  • Heeft de weg gevonden
  • *
  • Berichten: 22
Re: Hallo iedereen
« Reactie #6 Gepost op: maart 22, 2015, 07:03:29 am »
Bedankt iedereen! Ik voel me meer dan welkom.  :smileys_for_all2:

Offline JJ

  • General
  • ******
  • Berichten: 649
  • Geslacht: Man
  • Think about the environment !
Re: Hallo iedereen
« Reactie #7 Gepost op: maart 22, 2015, 11:50:56 am »
Welkom Tamara,

Nekpijn!
Niet simpel, ken het ook.
Vooral die vervloekte hoofdpijn.
Zelf paste ik mijn levenswijze aan wat mij al een heel stuk verder bracht .

mvg JJ
Tegen boom 14/11/1990 => nekwervels, afgescheurde tss. wervelschijf en hersenletsel.
 Denk aan  milieu vooraleer je dit bericht of de bijlagen uitprint

Offline ismelien

  • CPF Moderator
  • 1ste klasse forummer
  • *
  • Berichten: 10941
  • Geslacht: Vrouw
Re: Hallo iedereen
« Reactie #8 Gepost op: april 13, 2015, 07:29:23 pm »
Hallo Tamara,

   op dit pijnforum. Hier kan je terecht met vragen, pijn, frustraties of om je verhaal eens te vertellen - meerdere malen zelfs als je daar behoefte aan hebt - of om eens stoom af te laten. Je krijgt het begrip dat je in het gewone dagelijkse leven niet altijd krijgt.

Dit forum bevat een schat aan informatie over heel veel aandoeningen en behandelingen.Je kan best je vragen of hetgeen je kwijt wil ivm je aandoening neerpennen in een eigen topic in het gepaste subforum. Op die manier staan alle reacties samen. Dat is voor jou overzichtelijker en voor de andere forumleden makkelijker om alles te volgen. Bovendien zijn de verschillende subfora meer afgeschermd waardoor enkel geregistreerde leden er kunnen lezen en reageren. Dit in tegenstelling tot dit welkomsttopic waar iedereen kan lezen. Deze werkwijze garandeert meer privacy aan de deelnemers-lotgenoten.

Een heel belangrijke pijler op dit forum is het lotgenotencontact. Je komt hier "thuis" bij mensen die in een gelijkaardige situatie leven en het maakt niet veel uit om welke aandoening het gaat. Pijn is pijn.
Bepaalde problemen zijn voor alle pijnpatiënten gelijklopend en juist de diversiteit maakt het forum nog meer waardevol. Tips voor een bepaalde aandoening kunnen ook mensen met een andere aandoening helpen.

Wat je van ons niet mag verwachten, is een diagnose, medisch advies... Dit is het domein van de artsen. We kunnen hoogstens onze ervaringen geven.


Je zal merken dat hier heel weinig over de toekomst - en al zeker niet de verre toekomst - gesproken wordt. We leven in het heden en bekijken het dag voor dag; of als zelfs dat te moeilijk is : uur per uur. Te ver vooruit willen kijken, zorgt voor meer angst en onzekerheid wat dan weer zorgt voor extra stress en dat kan je best missen.



Dit is een pijnforum maar dat betekent zeker niet alleen kommer en kwel. Integendeel; er is plaats en ruimte om mooie momenten te delen. In ons virtuele praatcafeetje wordt er over van alles gepraat en zo leer je de mens achter de ziekte en/of pijn wat beter kennen. “Gedeelde smart is halve smart; gedeelde vreugde is dubbele vreugde” zijn hier echt geen loze woorden.

Elke week wordt een nieuw praatcafeetje geopend en na een poosje worden deze praatcafeetjes verplaatst naar het archief. Dat is één van de redenen waarom medische onderwerpen best in de specifieke subfora worden geplaatst.


In het kookhoekje lees je recepten en het topic “wat eten we vandaag?” geeft je misschien wel inspiratie bij het opstellen van je eigen dagelijkse menu.
De taalspelletjes zijn leuk om te doen en je steekt er nog wat van op.


Verken het forum op je eigen tempo en zeker niet aarzelen als er iets niet duidelijk is. Er is altijd wel iemand die je op weg kan helpen.
In het begin twijfel je misschien nog waar je je berichtje het beste kan posten maar laat dat je zeker niet weerhouden om iets te posten. Als het niet op de juiste plaats staat, zal één van de moderatoren het zonder problemen verplaatsen. Alles is nieuw en onbekend en in het begin is iedereen wat onzeker.

Ik hoop dat je je hier snel thuis voelt en wens dat het forum iets voor jou kan/mag betekenen.

In elk geval bedankt voor je voorstelling en het vertrouwen dat je ons geeft.

Veel goede moed.


Van harte,
« Laatst bewerkt op: april 13, 2015, 07:35:59 pm door ismelien »