Diverse




E-cards


Advertentie
Uw advertentie hier?
Klik voor info

Nuttige basis info pijn

Nuttige basis info pijn
Uitgebreide medische informatie

Steun ons!

Websitemenu

Infobox
Deze scroller blijft bij een mouse-over gewoon staan.

Inleiding

Wanneer blijkt dat iemand pijn krijgt die om welke reden dan ook niet meer over gaat, krijgt hij/zij vaak te horen: "Je moet er maar mee leren leven." Dit is een zin die je vaak te horen krijgt en waar je als chronische pijnpatient niet direct weg mee kunt.
Link

Doelstelling

De stap naar een patienten-organisatie is heel moeilijk, want daarmee geef je in feite aan dat je "iets mankeert"...
Link

Jaarprogramma

Onze maandelijkse thema bijeenkomsten
Link

Levensverhalen

Op deze pagina vind je ingezonden ervaringen van bezoekers. Soms positieve, soms negatieve ervaringen. Geen verhaal is hetzelfde. Wanneer je deze pagina leest...
Link


De meest recente up-to-date medische informatie
Deze info heeft een automatische aanvulling van nieuwe artikels
Link

Steek eens een kaarsje aan voor iemand

Brand hier een kaarsje
Link


Informatieve onderwerpen
Honderden paginas medische informatie, constante aanpassing en uitbreiding van info op deze pagina
Link

Ledenblad Prikkel
Alle betalende leden ontvangen 10 maal per jaar ons tijdschrift Prikkel. Hiervoor hebben we de steun van Stef Dehantschutter die hoofdredacteur van Prikkel is
Link

Lid worden?
Waarom lid worden ? Hoeveel is het lidgeld ? Wat mag ik verwachten als lid? Nog vragen? Voorbeeld ledenblad Prikkel
Link

Waar kan je ons vinden?
Bijeenkomstlokatie Chronische Pijn vereniging. Gebruik: Verschuif met het "handje" de kaart en bereken je route...
Link

Sitemap site
Het volledige site overzicht
Link

Bijeenkomst foto's
Iedere maand nieuwe foto's van onze bijeenkomsten
Link

Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
mei 01, 2025, 11:09:08 pm

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

15 gasten, 0 leden

Seleteer een stijl


Onze favorieten

Heb je een site/blog en wil je ook bij onze linkpartners en deze random linkpartners? Gebruik dan het formulier op deze pagina








Update kaarsjespagina: Voor iedereen
| | |    Een gezond en liefdevol 2025 gewenst | | |  
Van: Beheer

Auteur Topic: voor alle nieuw geregistreerden  (gelezen 466 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline annemie

  • Admiraal
  • ********
  • Berichten: 1844
  • Geslacht: Vrouw
voor alle nieuw geregistreerden
« Gepost op: februari 02, 2017, 04:14:59 pm »
Hoi allemaal,

ik ben een tijdje afwezig geweest op het forum en daardoor veel nieuwe mensen hier gemist. Omdat het voor mij te vermoeiend is om alles bij te lezen in 1 keer en op iedereen dan te reageren wil ik via deze weg even IEDEREEN van harte welkom heten hier op het forum.

Hopelijk vinden jullie vlug de weg naar wat jullie zoeken.
Als iets niet duidelijk is vraag het dan gerust aan iemand via het cafeetje, prive of in een nieuw aangemaakt topic. De moderators zullen het dan wel verplaatsen als het niet juist geplaatst is, zo krijg je toch de juiste reacties.

Het is fijn te zien dat er zovelen zich registreren hier. Ik hoop dat jullie ook regelmatig deelnemen heir op het forum.

Ik zal kort mezelf ook nog even terug voorstellen.

Ik ben Annemie. Ben getrouwd sinds 18 juli 2015. Ik werk nog 50% als chauffeur bij de lijn. Mijn chronische pijn en vermoeidheid (fibro en cvs) en depressie, zijn de oorzaak van het minder te moeten werken ondanks mijn nog jonge leeftijd.
Ik probeer buiten het werk een sociaal leven te hebben en ook mijn vrouwtje te helpen in het huishouden want zij werkt voltijds en soms meer.
hoe zwaar het soms ook is, aan de horizon schijnt de zon!